Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sose fogom tudni használni az...

Sose fogom tudni használni az Ipodom?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy leakartam szoftver frissíteni.. rámentem, oké, letörölt mindent.. bekapcsol, gép írja, valami hibát talált, vissza kell állítani eredeti helyzetbe... és pont véletlenül nem lehet visszaállítani mert ott is hibát észlelt... nem engedi bekapcsolni.. mit csináljak ?
2014. szept. 22. 23:01
 1/6 Tengor ***** válasza:
Garancia v. szerviz.
2014. szept. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eszmeletlen regi.. elso generacios ipod.. megproblom majd a szervizet.. csal az a gond, hogy semmi papirja nincs mar meg.. igy is beveszik ?
2014. szept. 23. 08:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Angol nyelvű oldalakon keress rá.

'ipod [készüléked típusa] software'


Vagy pirate bay és keresgélj szoftverekre, van fent ipod keresőszóra sok gyári szoftver

2014. szept. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"csal az a gond, hogy semmi papirja nincs mar meg.. igy is beveszik ?"


Azt írtad, régi. Így szinte biztos nincs már rá garancia, azaz saját költségeden fogják megjavítani, HA meg tudják. Ehhez pedig szerintem nem kell papír.

2014. szept. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tengor ***** válasza:
Kell hozzá papír, csak azt épp pénznek hívják. Beviszed és kérsz egy ajánlatot a javításra.
2014. szept. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

És ha bankkártyával szeretne fizetni? :)

Amúgy jó volt.

2014. szept. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!