Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenne 650 rugóm egy komplett...

Lenne 650 rugóm egy komplett gépre. Összeraktok nekem?

Figyelt kérdés

Eléggé izgulok, mert sokat dolgoztam meg ezért a pénzért, és sok mindent kellett nélkülöznöm. Amik kellenének:

Alaplap

Proci

Videokártya

Vinyó

SSD

Hangkártya

CD meghajtó

Vizes hűtés

Gépház

Neon csövek

---

3 monitor, FULL HD-k

Rendes egér, és bill.

Router

Fejes

Hangfalak

Nagyjából ennyi.



És még mielőtt valaki leszólna, hogy gyerek vagyok, annak üzenném hogy 24 éves, férfi vagyok.


2014. szept. 21. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Ennyi pénzt nem éri meg rákölteni a gépre, mert 1-2 év múlva már nem lesz ennyire jó és több százezret kidobtál a kukába..
2014. szept. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Kedves első, aki így gondolkozik, az sosem fog gépet venni :)
2014. szept. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
De minek ennyi pénzt kidobni rá? 2 max 300 ezerből is kihozol olyant, ami szinte azonos teljesítményű és fejlesztheted akármikor. Most a monitoroktól és az egyéb extráktól tekintsünk el, csak a gépről beszélek.
2014. szept. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De igazából az ő dolga, én csak közöltem a véleményem ezzel kapcsolatban.
2014. szept. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy te férfi! Egy igazi férfi nem a seggével gondolkodik és nem izgul ilyesmin.
2014. szept. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az a gáz, hogy ha három fullhd monitoron akarsz játszani, akkor a 650 nem biztos, hogy olyan tág keret, mint elsőre tűnik. A 3 monitor legjobb esetben is 120 körül van, de inkább 180(és ez még távolról sem a felső kategória), aztán ehhez kell legalább két combos kártya is, ez 180 alatt szintén nem állna meg, de ekkora felbontásban két 90k s kártyával simán belefuthatsz olyan játékba, ami nem hozza a 60 fps t, ha mindent feltekersz(ami gondolom elfogadhatatlan, ha már ennyit költesz). Egy alaplap sem árt, ami tud kezelni több kártyát, és egy erős, jó minőségű táp(a kettő együtt alsó hangon még 80k, de inkább 100). SSD nél határ a csillagos ég, hdd 20-40, attól függően,hogy mennyi helyet szeretnél(gondolom nem cél a 6+ terrabyte). Egér-billentyűzet is igénytől függ, van billentyűzet 90k ért is. Jobb vízhűtés sem olcsó, és ha mindez megvan, akkor már gondolom egy igényesebb házba akarod rakni, amit 55-60 alatt nehéz találni(de pl van cosmos2 is 100 körül).


Szóval könnyen el lehet szórni ennyi pénzt is, ha megszaladnak a gondolatok, kéne egy kis infó arról, hogy mire használnád a gépet, hány monitoron akarsz játszani(ha pl modellezel elsősorban, akkor inkább tömném tele memóriával, meg erős procival, mint 3 felső kategóriás vga val, sajnos a mindenből a legjobbat elvhez nem elég ennyi pénz).

2014. szept. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!