Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A PCmet átt pakoltuk egy...

A PCmet átt pakoltuk egy másik házba, de most ha bekapcsolom csak feketeség van, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Tudom nehéz így megmondani, de miket nézzék meg hogy mi lehet az oka valószínűleg?

2014. szept. 21. 10:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

igen

nincs rácsatlakoztatva a 4 pines +12 volt a proci melletti 8 pines aljzatba

2014. szept. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

még valami

gondolom /remélem azért nem látok videokártyát az alaplapodban mert a központi számolóegységed egy APU és rendelkezik integrált videovezérlővel

Valamint bővebben is leírhatnád a problémád:

"most ha bekapcsolom csak feketeség van, "

ez így kevés

pörögnek a ventik vagy nem?

meg sem mukkan a lap?

csipog valamit?

van az alaplapon LED ami világit ha áram alatt van?

ilyeneket kéne tudni a "nagy feketeség" semmit nem jelent, vagy nekem legalábbis annyit, hogy fekete marad a monitor képe....

2014. szept. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Igen apum van,az első ledes venti megy, a hátsó kettő nem, a DVD olvasó villog mikor bekapcsolom, csippogás nincs, a kép csakis fekete mintha nem menne a gép, a prici venti is megy és a táp is persze.
2014. szept. 21. 11:40
 14/19 P.O.C. ***** válasza:

Nincs ezen már mit variálni! A #11 -es megmondta a tutit! Az hogy nincs bedugva a proci 12v -os 4 pin -es tápja az fatális hiba! Így még jó hogy nem indul.


Kösd vissza és valószínűleg meg is oldódik a problémád!

2014. szept. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Bekotottem, a nyolcpines aljába, de így sem jó( mellesleg rövid a kábel így a taptol nem ér el odáig csak ha kiveszem a tápot...de jó)
2014. szept. 21. 11:53
 16/19 P.O.C. ***** válasza:

Létezik hozzá hosszabbító, nem egy ökör ára:

[link]


Mellesleg marhára nem értem, eddig hogy működhetett nélküle. Szerintem ezt a gépet egy komplett idióta építhette össze.

2014. szept. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 cianidetil ***** válasza:

Ellenőrizd,hogy a ház bekapcsoló gombja jól van e rákötve a lapra! Itt egy kép,hogy kell:

[link]


Ez a te képedből nem derül ki.

2014. szept. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Mit akarsz a kapcsolóval???


Leírták a válasz a képen van.

NEM KAP ÁRAMOT A PROCI, MERT NINCS RAJTA A PLUSZ TÁPCSATI.


Egyébként is, ha a kapcsoló nem lenne bekötve, akkor is indulna az áramimpulzussal, amikor áramot kap.

2014. szept. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 cianidetil ***** válasza:
Lehet barátom,de ha felcseréled a negatívot a pozitívval,akkor is ilyen,vagy hasonló tüneteket produkál.Ez is egy lehetőség!A kettő amúgy nem zárja ki egymást!
2014. szept. 23. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!