Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » IPad Air vs Note 10.1 2014...

IPad Air vs Note 10.1 2014 vs. Win 8.1 tablet?

Figyelt kérdés

Nem találom az ideális tabletet az alábbi szempontok szerint:


1. Egyetemi jegyzetelés, elmetérképek rajzolása - nyertes Samsung


2. Zenei alkalmazások no latency pian - nyertes ipad


3. Bármilyen alkalmazás telepíthető, nem kell appstore, googleplay stb... Nyertes: Win8.1 tablet



2014. szept. 21. 08:36
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja a legfontosabb:


Használtakat nézegetem és kb. egy 100-as szánok rá.

2014. szept. 21. 08:39
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezek teljesen különböznek egymástól mint hardveres, mint szoftveres szempontból.

Ennélfogva ezeket nemlehet így összehasonlítani.

2014. szept. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindenhol az air nyertes a te szemszögedből, Note magasabb felhasználási területre készült,a win8.1 pedig szabadszellemű felhasználásra (mindenhol tudod szinte használni,de sehol sem a legjobb).Air ezzel ellentétben az apple legcombosabb hardverét kapta meg tabletbe,a végtelenségig van optimalizálva,attól,hogy nincs benne octa core attól még azt te nem tudod megakasztani,sőt nincs is szüksége rá,mivel az optimalizáció miatt amilyen készüléknek octa core kell oda még szinte az 1 magos Apple a7 is elég 512mb ram társaságában.

1. Egyetemi jegyzetelés,(elmetérképek) rajzolása - jegyzetelés : ugyebár gyors,hatékony jegyzetelést tableten,telefonon magában nem feltétlen lehetséges végrehajtani,ezért kell bluetooth billentyűzet.

Apple:a gyári alkalmazások többek mint elegek magasszintű jegyzetelésre : Evernote - ha valamit jegyzetelés közben rosszul írsz be : kijavítja automatikusan ,nem kell vele törődni,és amennyiben van net szinkronizálja.

Rajz: - /watch?v=SaWloob8PVQ profi rajzprogram minden térre,nem hiszem hogy részletezni kell,150ft-os érintő ceruza vagy érintő toll kell hozzá.

2.Zenei alkalmazások : nincs mit részletezni.

3.Bármilyen alkalmazás telepíthető : amennyiben valaki egy ipad/note tab-ot vesz ,egy mobilnet szerintem kijön rá havi (legolcsóbb) 350ft-ért vagy egy normális net havi 2990-ért.

2014. szept. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes választ. Hasznos számomra!
2014. szept. 21. 11:12
 5/6 anonim válasza:
Na, mit vettél? :)
2014. okt. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ipad Airt vettem végül és vettem hozzá egy igen drága tollat. Tapasztalatok:


1. Még a 25.000.- forintos tollal sem közelíti meg a samsung note telefonomat ami kishíján olyan mintha papírra írnék


2. a zárt fájlrendszer, az itunes idegesítő


3. Szinte minden hasznos alkalmazás fizetős, mégvaz alapvető alkalmazások is.


+ok:


1. A kijelző, az üzemidő, és az oprendszer páratlen

2. Az ingyenes pages, numbers és keynote olyan hozzáadott érték amit androidon még fizetősben sem láttam.

3. 8-as ios alatt a diktálás magyarul figyelemreméltóan keveset hibázik

2014. okt. 17. 23:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!