Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nvidia driver frissítés utáni...

Nvidia driver frissítés utáni hibák. Megoldás?

Figyelt kérdés

Frissítettem az Nvidia engt 430 videókártya driverjét és vele együtt pár hiba is lett.

Ami igazán számít a hibák között, az az, hogy az egeret ki tudom vinni a képernyőből balra.

Már volt, hogy visszaállítottam az előző driverre, de az sem segített. Letöröltem az egész illesztőprogramot és feltelepítettem a videókártyához mellékelt CD-vel, de továbbra sem segített. Tehát a driver újratelepítés kizárva.

Próbáltam a felbontást állítgatni, de mindegyik felbontásnál ki tudom vinni a képernyőről az egeret.

Sehol sem látok olyan beállítást, hogy letiltsam az osztott képernyőt, mert feltehetőleg ez a baja.

A monitor menüjében is próbáltam mindenfélét (felbontás, nyújtás), semmi eredmény.


Hogy lehetne ezt megoldani?


+ Mellékes hibák, hogy az aero témát sem tudom beállítani az illesztőprogram frissítése után, pedig előtte ment. Ami mégfurcsább, hogy a régi újratelepítése után sem tudom azt beállítani.

Az ikonokból is kevesebb fér ki az asztalra, mint amennyi ki fért a frissítés után.


Tehát gondolom a felbontással van valami hiba.


De hogy tudom visszacsinálni? Windows újratelepítés is kizárva.


2014. szept. 20. 16:38
 1/1 anonim válasza:

Szia. Próbáld meg rendszer-visszaállítással és ugy lehet menni fog a gép :D


Win7-nél

Start>Minden program>Kellékek>Rendszereszközök>Rendszer-visszaállítás


WinXp nél nem tudom xd ott is a kellékekben valahol.



Ha a rendszer visszaálitás után se jó próbáld meg ujra tenni a gépet.

2014. szept. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!