Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fogadjam el ezt a választ...

Fogadjam el ezt a választ szerintetek, nyomtató probléma, Canon PIXMA MG2550?

Figyelt kérdés
Hozzáértőbbek véleményét kérném szépen. Vettem egy fentebb írt nyomtatót, a problémám, hogy a dokumentumok alját lehagyja, abbamarad a nyomtatás a lap aljától 1,5cm-re. Nyomtatáskor és számítógép nélkül csak simán másoláskor is. Nagyon sok doksinál probléma ez, most például egyszerűen nem tudok vele normális másolatot készíteni egy anyakönyvi kivonatról, mert lemarad a bélyegző alja, az anyakönyvvezető neve stb. Írtam a Canon-nak. Két levélváltás után az a végső válasz jött, hogy "A Canon PIXMA MG2550 típusú készülék alsó margója alapértelmezett értékei szerint 16,7 mm. Ezen sajnos nincs lehetőség változtatni....." Nagyon meglepődtem, ilyen lehetséges, hogy megváltoztathatatlanul ezt belövik és onnantól nincs tinta tovább kész? Soha nem tapasztaltam még ilyet más nyomtatóknál, ezért szerintem ez nem normális dolog. A kérdésem az lenne, hogy aki jobban ért hozzá megpróbálkozna e a jótállás cserével. Ha nem cserélik új nyomtatót kell vennem tulajdonképpen, mert az elfogadhatatlan, hogy nincs meg a vége egy csomó dokumentumnak.

2014. szept. 19. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Vidd vissza, mond meg hogy szar és kész. Ha megmutatják neked hogy normálisan működik, akkor te vagy a h*ülye.
2014. szept. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha a Canontól nem kaptam volna a fentebb leírt választ, nem is gondolkodnék hogy visszavigyem e. De ők azt állítják ez így teljesen oké, ez nem hiba.
2014. szept. 19. 18:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor használj másik nyomtató programot.

Ha lekicsinyíted a dokumentumot, rá kell férjen az oldalra.

2014. szept. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A kicsinyítés sajnos nem megoldás, sok esetben megengedhetetlen! Például hogy vigyek a postára egy eltérő méretű feladóvényt, amire megszabott helyre kerül majd nyomtatásra a dátum, súly, feladás helye stb.?????

Ezt most találtam:

[link]


Ez egy selejt nyomtató, ez teljesen elfogadhatatlan. Senki ne vegyen ilyet aki ezt a topikot olvassa!!!!!!!!!

2014. szept. 19. 20:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Távolról sem alaptulajdonság, hogya nyomtató telibe tudja nyomni a papírt, rengeteg nyomtató hagy margót, akármit is csinálsz. Az más kérdés, hogy ez a te céljaidra éppen nem jó, de nem szar a nyomtató.

(a feladóvevény A4-es?)

2014. szept. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát összeszámoltam magamban, 8 nyomtatóval dolgoztam eddig életemben huzamosabb ideig, mindegyik tudott telibe nyomtatni, én nem tudtam erről az egészről, nem is értem mi ennek a lényege egyébként. Annyiféle dokumentum van aminél ez abszolút megoldhatatlan probléma, a feladóvény csak egy a sok közül, igen A4-es, MPL üzleti csomag, annak a felét le kell vágni és két helyre is nyomtat a posta rá utólag, így kicsinyítéssel az egész eltolódna, de mindegy, ez nem normális megoldás és kész. Most nézegetek új nyomtatót, vajon honnan tudhatom, hogy melyik ilyen margó problémás? Canon kizárva az biztos.
2014. szept. 19. 22:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Epsont vegyél, milliószor jobb minden téren. Én is megjártam már a "nagy" Canonnal.
2014. szept. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!