Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel irodai gépekbe való?...

Intel irodai gépekbe való? Amd meg játékra? És engem néznek hülyének a emberek?

Figyelt kérdés
Az a bajom hogy egy barátom haverja olyanok halott egy eladótól aki info boltba dolgozok hogy a "Intel irodai gépekbe való az amd meg játékra" és mikor mondtam hogy ez nem igaz engem néztek hülyének!

2014. szept. 19. 16:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező azért azt nem hiszem, hogy sokkal jobban futna rajta az a játék. A GTA IV PC átírata köztudottan brutálisan rosszul sikerült, összecsapott projekt.
2014. szept. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

[link]

Láthatod nem hazudtam!

2014. szept. 19. 17:43
 13/20 anonim ***** válasza:
Látom hogy nem hazudtál, de ennek az oldalnak a hitelessége olyannyira megkérdőjelezhető, mint az én szüzességem.
2014. szept. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Minden amd fan boy ezt mondja mikor nem képes elhinni hogy jobb az I5!
2014. szept. 19. 18:09
 15/20 anonim ***** válasza:

Én nem fanboykodok, csak egyszerűen észrevettem azt hogy ha valaki kiírja hogy I5, akkor az AMD már szóba sem jöhet.

Ezt nem lehet ennyire szemellenzősen felfogni, hiszen ha veszel két egyforma teljesítményű processzort, akkor az Intel már csak a neve miatt kb 30 százalékkal többe kerül.

Ha soha senki nem vett volna AMD processzort, akkor még mindig a Pentium hármas gépeinkel játszanánk a Wolf 3D vel.

2014. szept. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam hogy rossz a amd ! csak te nem hitted el hogy az intel lecsapta ! Intel drágább de kevesebbet fogyaszt! AMD olcsobb de többet zabál! Szóval ugyan ott van az ember! Pénzben de játékteljesitmény a tesztből is láthatóan jobb az intel procin!
2014. szept. 19. 18:24
 17/20 lindmayer ***** válasza:

persze, én is szeretem az amd-t, de egy gép vásárlásánál ez kevésbé számít

első, hogy ki mit szeret, mivel akar felvágni

másik dolog, hogy mire akarja használni

a harmadik, meg mennyi kerete van rá

ugye ez a harmadik egy elég komoly tényező, ha azt vesszük alapul, hogy mindenki a lehető legolcsóbban akar kijönni a dologból

itt van egy összehasonlító táblázat: [link]

és ha tud venn egy olcsóbb procit, akkor tud venni egy erősebb vga-t, ami köztudottan hasznos a játékoknál

de ha van az illetőnek pénze vegye meg az erősebb, de kétszer annyiba kerülő intelt

2014. szept. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

De az az oldal egy no name Lengyel oldal ember!

Ha egy ilyen grafikonnak hiszel, amit kb 2 perc alatt megszerkesztek, akkor úgysem foglak tudni meggyőzni, hiszen Te már döntöttél.

2014. szept. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Nem döntöttem ! De ha I5-öt kapok használtan 30-35E-ért akkor miért vagyok játék alatt rosszabbul teljesítő "8 Magos amd"-t !
2014. szept. 20. 07:53
 20/20 A kérdező kommentje:
Vegyek*
2014. szept. 20. 07:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!