Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » I3-4330 -al menne normálisan...

I3-4330 -al menne normálisan a FIFA 15? Gépigény 4 magos procit ír. Valaki próbálta már i3-mal?

Figyelt kérdés

2014. szept. 18. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
a gépigényeknek nem kell hinni. Leginkább marketing az egész. Rengeteg helyen írnak olyat, hogy ajánlott egy i7-es processzor... hagyjukmááár... aki otthon van a témában az tudja, hogy egy i5 4460 egy megfelelően erős videókártyával minden játékot elvisz a legmagasabb beállításokon.
2014. szept. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az ajánlott és a játszható között oltári nagy különbség van.
2014. szept. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az oké, de nekem i3 lesz, és a kérdésben is ez áll :D
2014. szept. 18. 20:09
 4/9 halalfalo ***** válasza:
I3 2120-szal, 4 GB RAM-mal és R9 280-nal nyomtam ultrán a 15 Demo-ját. (megjegyzem, ritka sz@r volt :D Remélem a teljes verzió jobb lesz, különben csak részeg hülyülésre lesz jó ez a játék... ) :D
2014. szept. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Ne ahazudj itten össze vissza.Te azon a gépen biztos nem nyomtad ultrán.Akinek 2x-sezr olyan gépe van az se tudja ultrán nyomni.A te gépeden meg maxon is nehezen menne.Esetleg közepesen.

Ezt csak azért írom hogy ne hazudj össze vissza.

2014. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 halalfalo ***** válasza:

Ultrán megy, 30 FPS-sel stabilan.

Annyi, hogy nem FullHD-s monitorom van, hanem sima HD-s.

2014. szept. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 halalfalo ***** válasza:

És tájékoztatásul közlöm veled, hogy mediumon vittem ki (ma fejeztem be) a Watch_Dogs-ot ezzel a géppel.

A kamu I7-es gépigények ellenére.


A játékok közel sem annyira processzorigényesek, mint azt sokan hiszik.

2014. szept. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Te amit leírsz azt el se hiszed magadnak.

Nekem sokkal jobb gépem van 4 magos proceszor, 6GB ram,2GB videokartya de még nekem is csak maxon megy de úgy is nehezen.

Hallod kicsit nézz utána dolgoknak és azután hazudj.Aki ért egy kicsit a gépekhez az te rajta csak nevet.

Ultrán? Ne viccelj.

Még hogy nem proceszor fűggő játék a fifa.LEginkább a proceszort kívánja meg a játék.

2014. szept. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 halalfalo ***** válasza:

"Nekem sokkal jobb gépem van"

Ugye tudod, hogy egy processzor erősségét nem a magok száma határozza meg?

[link]


[link]


Mindkettő négy magos...


Illetve a 2 GB-os kártya is elég tág fogalom:

[link]



[link]


Mindkettő 2 GB-os, mégis van köztük egy "kis" különbség.


De tudod mit, nem kell elhinni nekem semmit. Végülis csak több mint egy éve vagyok itt, 1500 megválaszolt kérdéssel a hardver témakörben, 84%-ban jónak találva, biztos most pont erre a kérdésre fogok hazugságokat írni. Hidd el, ez nekem nem éri meg. Elveszteném a hitelességemet.


Mindegy, nem is koptatom Rád a billentyűzetet, megyek, vár a FIFA.

2014. szept. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!