Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a gépemnek?...

Mi lehet a baja a gépemnek? Ti mire gyanakodtok?

Figyelt kérdés
3-4 hete amikor bekapcsoltam a gépemet erőteljes kattogást hallottam a merevlemezem felől, továbbá minden kattanásnál lefagyott a gépem, csak az egeret tudtam mozgatni. De nagyon nem zavart, mivel nem sűrűn csinálta, ám tegnap nagyon elkezdett kattogni, nem hagyta abba, újraindítottam a gépet, de nem akart elindulni, azt írta ki, hogy nincs OP rendszer telepítve, vagy valami ilyesmi, lényeg, h nem tudott bootolni. Ma pedig hazaértem a suliból és elindult a gépem, minden probléma nélkül. Valószínüleg a merevlemezem mehet a kukába? vagy más baja van? milyen merevlemezt ajánlotok? Válaszokat előre is köszönöm.

2014. szept. 17. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel a merevlemeznek lőttek!


Western Digital caviar black javaslom!

2014. szept. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Tengor ***** válasza:
Nézd meg a SMART adatokat. A winyónak valószínűleg annyi, de a SMART adatokból kiderülhet az is, hogy a táppal van a probléma, akkor értelem szerűen az is kell cserélni.
2014. szept. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Smart adatokat? Azt hol tegyem meg? Bocsi, nem értek a témához.:)
2014. szept. 17. 14:51
 4/12 Tengor ***** válasza:
HDSentinelt szedd le és ott megtalálod őket. Csinálj róla egy képet, töltsd fel és linkeld v. találsz értelmezőket is, hogy melyik metrika mit jelent, mire lehet következtetni belőle.
2014. szept. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! Ez a merevlemez megfelelne szerintetek? [link]
2014. szept. 17. 14:57
 6/12 kérdező.. ***** válasza:
Tökéletesen megfelel!
2014. szept. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2014. szept. 17. 15:04
 8/12 anonim ***** válasza:
Black vedd meg ha játszol!
2014. szept. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az miért jobb?
2014. szept. 17. 15:56
 10/12 anonim ***** válasza:

A Blue az az "átlag" HDD 7200 fordulatszámmal.

A Black a gyorsabb és drágább darab, általában nagyobb gyorsító memóriával, meg előbb jön ki a nagyobb adatsűrűségű lemez is abban a sorozatban. Tehát gyorsabb valamivel.

2014. szept. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!