Miért nem indul el a Razer Synapse 2. 0?
Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég vettem egy Razer Kraken 7.1 -et. Követtem az utasításokat és letöltöttem a Razer Synapse 2.0 -át. Amikor elindul nem jön elő az ablak. Rámegyek a tálcán, hogy "Open Razer Synapse 2.0". Nem történik semmi! Most ez mégis mi a rákos ráknak a rákja?
(Windows 7 / 64Bit)
2014. szept. 17. 10:37
1/2 A kérdező kommentje:
Sürgős lenne! Kib*sztam 30.000Ft erre és most kiderül, hogy k*rvára nem jó!
2014. szept. 17. 10:40
2/2 A kérdező kommentje:
Ugyanezt csinálva a laptopomon elindul.... Hihetetlen
2014. szept. 17. 15:07
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!