Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új laptop választás-Váltás...

Új laptop választás-Váltás Samsungról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kicsikét gondban vagyok, mert nagyon nem értek az elektronikus kütyükhöz, remélem, jó helyre írom a kérdésemet.


Jelenleg egy kb. 3-4 éves Samsung R580-as laptopom van, amely már okozott számomra fejtörést.


1. az akku eléggé szarul merül már a másodikat vásárolom bele. Eleinte úgy próbáltam hogy töltő és akku együtt is ment, és csak utazás alatt használtam csak akkuról. kb fél év alatt tönkrevágódott és negyedóráig bírta.

Ezután rendeltem egy aksit, kipróbáltam azt a technikát, hogy feltöltöm az akkut majd kiveszem a készülékből és csak töltőről használom. Amennyiben viszem valahova, akkor pedig csak akku és lemerítem. Hát ez sem igazán jött be, a kb 3 hónapos aksi frissen 3 órát bírt töltés nélkül, most már csak kb. másfelet.


2. Nem olyan rég nem tudott bekapcsolni a gép, csak fekete volt a kijelző, 5-6szor ki be kapcsolgattam, akkor sikerült behoznia az asztalt és onnantól működött.


3. tegnap este egy kisebb kék halált sikerült túlvészelnie ha jól gondolom (kék kijelző fehér pergő betűk) ezt követően felállt szintén a rendszer, de a gép 5 percenként kikapcsolt. Egy félóra alatt megjavult és újból használhatóvá vált.


Szakdoga írás előtt állok és igazán nem szeretném, ha mindenem elszállna róla.


Mivel nem igazán ismerem a márkák megbízhatóságát, megkérnélek titeket, ajánljatok egy olyan laptopot, amely:


- könnyű, cipelhető

- megbízható, aksi sokat bír

- kb. közepes méret, kényelmes használat

- erős proci, minden, hosszú élettartam

- ár annyira nem számít, de Mac-et nem szeretnék

- tényleg annyira kell, hogy filmet nézzek, skype, internet, dolgozzak rajta, játszani nem szoktam



Előre is köszönöm a segítségeteket


(ill. tanácsot is elfogadok, mi kínja lehet a Samsungomnak)


Nagyon köszönöm előre is


2014. szept. 16. 11:04
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
kösszönöm a válaszokat
2014. szept. 16. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!