Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HD 7850 2gb kártyám nem...

HD 7850 2gb kártyám nem működik mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem használtan egy Sapphire Hd 7850 dual x típusú videokártyát.Mivel a monitorom Vga csatlakozós, amit ez a kártya sajnos nem támogat ezért vettem egy DVI to VGA adaptert és így kötöttem össze a kártyával.A probléma a következő: A ventillátorok pörögnek viszont a kártya semmilyen jelet nem ad a monitornak.Az eladó szerint a kártya nála tökéletesen működött és szerinte az lehet a probléma, hogy átalakítón keresztül van csatlakoztatva a monitorhoz.A régi kártyámmal is kipróbáltam (9800gt) azzal tökéletes minden átalakítón keresztül is.

Még egy kérdésem lenne felétek.Azt tervezem,hogy holnap beviszem a hd 7850et pc szervízbe bevizsgálásra szerintetek ez mennyibe fog kerülni?

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2014. szept. 14. 16:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha teheted, ismerősnél, rokonnál próbáld ki a kártyát dvi csatlakozón keresztül.
2014. szept. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!