Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok nekem keresni új...

Tudnátok nekem keresni új laptopot? Max 150 ezret szeretnék rákölteni.

Figyelt kérdés
A laptopot játékokra szeretném használni. Esetleg tudnátok nekem segíteni ?

2014. szept. 13. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért laptop? A laptopok nem játékra vannak.

Egy rendes asztali gépet vagy konzolt kell venni, ha játszani akarsz.

Ennyiből max olyan laptopot veszel, ami az új játékok alatt már szenved.

2014. szept. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igazából azért kellene laptop mert koleszos vagyok. De igazából egy nagyon gyors laptop kellene ami a játékokat is jól bírja mondjuk , 150 ezerért .
2014. szept. 13. 22:39
 3/5 Galaxis. ***** válasza:
Én is most nézegetem a laptopokat de az igazság az, hogy játékra laptopot nem tudsz venni ennyiért! 200.000 felett kezdődnek azok a laptopok amiket már játszásra is nyugodtan befoghat az ember
2014. szept. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Galaxis. ***** válasza:

végig néztem a létező összes gépet 150.00-ig :)

intel celeron, pentium és core i3-okat néztem (ezek vannak csak ennyiért meg néhány i5-ös. Nem éri meg egyiket sem megvenni játékra. Vagy a VGA kicsi benne vagy a ram vagy a márkában nem bízok stb. Én nem venném meg egyiket se. Na de találtam egyet ami AMD-s

[link]

ez még úgy ahogy megéri!

2014. szept. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a 4-esre. Az egy hulladék gép. 150-ből Lenovo Z510 az egyetlen alternatíva játékra, Pentium 3550M-mel és GT740M-mel. Lehet, hogy vannak erősebb gépek, de egy laptopnál a hűtés, a billentyűzet és a ház minősége legalább olyan fontos, mint a cpu meg a vga.

[link]

2014. szept. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!