Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sapphire Radeon HD7950 boost?...

Kori10 kérdése:

Sapphire Radeon HD7950 boost? Számítógép zsenik várom a válaszotokat!

Figyelt kérdés
Sziasztok olyan problémám van a fent említett VGA-val hogy ha úgy indítom be a számítógépet hogy az internet kábel be van dugva a gépbe akkor a videokártya zúg plusz kegyetlenúl elmegy az ereje (pl bf4 amikor jó 80-130fps amikor nem jó akkor 10-20). Viszont ha úgy indítom el a gépet hogy a kábelt csak a gép indítása után 5 perccel dugom he akkor semmi baja (akkor sincs baj ha egyáltalán nem dugom be a net kábelt). Szerintem a kártya drivere a ludas? Számítógép zsenik kérem segítsetek!

2014. szept. 13. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Valoszinubb, hogy valami olyan virust (botnet?)-et sikerult szerezned, ami a gep inditasakor ellenorzi, hogy van-e net, es csak akkor indul, ha van.

Es lehet, valami olyan ami raadasul vga-val (is?) szamol.

(bitcoin banyaszbotnet? )


Virusirtas ujratelepites, amivel kezdenek.

2014. szept. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De amúgy a gép ugyan olyan gyors minr volt semmi baja plusz a vírusírtó nem mutat semmit (többször is átfuttattam)
2014. szept. 13. 18:38
 3/9 A kérdező kommentje:
Letöltéseim meg szinte mind torrentről voltak (tudtommal a torrent elég biztonságos)
2014. szept. 13. 18:43
 4/9 anonim ***** válasza:

A torrent biztonsagossaga... hagyjuk. Maga a protokol biztonsagos, de az, hogy eredetileg mint tettek bele, barmi lehet.

De nem is ez a kerdes.

Automatikusan indulo programokat mar megnezted, nincs-e valami olyan, amit nem te tettel fel?

2014. szept. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
El tudnád magyarázni hol tudm megnézni az automatikusan induló programokat, programokban annyira nem vagyok otthon oprendszer win 7 professional
2014. szept. 13. 18:50
 6/9 anonim ***** válasza:
CCleaner-ben.
2014. szept. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ok már megvan msconfig-ban néztem semmi furcsáát nem találtam viszont folyamatok közt egy Boottrap nevűt találtam (milyen bíztató neve van
2014. szept. 13. 19:05
 8/9 A kérdező kommentje:
*Bootstrap
2014. szept. 13. 19:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Az elhangzottak alapján én is botnetre tippelnék. És a Bootstrap-ben könnyen el is lehet rejteni azt. Ha vírusirtó nem fogta meg akkor felesleges próbálkozni, mentsd le azt ami pótolhatatlan (mást ne) és windows reinstall, úgy hogy a CD bootolást a biosból indítod nem oprendszerből!
2014. szept. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!