Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hirtelen leáll a gép, mi...

Hirtelen leáll a gép, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Most raktam össze egy gépet és bekapcsolom, megy egy darabig, aztán hirtelen leáll és csak akkor tudom visszakapcsolni, ha előtte kihúzom az áramot! A processzor hőmérséklete, nem mey 43 fok fölé tehát nem tulmelegedik... 6 magos proci(amd) van benne,msi gtx750 ti videókártya,8 gb hyperx 2400-as Ram(2x4),egy középkategoriás alaplap,cooler master silencio 650 ház, proci hűtő,500w táp,1 tb hdd. Nem tudom, hogy mi lehet a baja!!! volt, hogy bírta 1 óráig, és volt, hogy bekapcsoltam a gépet és már le is állt, 20 másodperc mulva! Légyszíves segítsetek!

2014. szept. 13. 15:52
 1/6 Gergő14 válasza:
lehet valami zárlat vagy valami túl melegedik,sok hiba lehet....
2014. szept. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Táp gondolom noname.Lehet,hogy ez a ludas.

Lehet,hogy a lap hibás.

Sok minden lehet.

Látatlanba csak sorolni tudjuk,küld vissza vagy vidd szervizbe.

2014. szept. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi a tápod pontos neve lehet hogy valami no name.
2014. szept. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
külön alkatrészekből lett összerakva, de ezt irtam is illetve thermaltake, ami egy nagyon jó márka...
2014. szept. 13. 16:46
 5/6 anonim ***** válasza:
szedd szét és ragd össze újra,prbáld meg 1 300ws táppal,de először szedd le a cpu használatot,és a vga-t szereld ki,és alapival próbáld meg.
2014. szept. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És annak a "középkategoriás alaplapnak" mi a neve mert az AMD FX alá "tökös" alaplap kell.
2014. szept. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!