Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gtx650 rőlmi a véleményetek?

Gtx650 rőlmi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2014. szept. 12. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem az van, pontosan Gigabyte gtx 650 oc ddr5 2gb.

Full hd led tv-n használom, a játékok ultrán, vagy minimium magas beállításokon futnak 1920x1080-ban.


Persze az is fontos,hogy milyen processzor és mennyi ram van mellette és az ssd is sokat dob a játékoknál.

2014. szept. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

''az ssd is sokat dob a játékoknál.''

az a sok, az kereken nulla.

Az SSD csak a töltési időn segít, máson nem. SEMENNYI plusz fps-t nem ad.


Amúgy meg nem túl erős kártya, és túl is van árazva.

Inkább vegyél R7 250X-et. Az sem világrengetően erős, de erősebb, mint a 650

2014. szept. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Procim az g3420 meg4gb 1600 ram
2014. szept. 12. 09:06
 4/6 anonim ***** válasza:

#2

Ez így nem teljesen igaz, rengeteg openworld(vagy legalábbis nagy világú) játék van, ezekben lehet érezhető a különbség, az egész világot nem tudja betölteni egyszerre, muszáj menet közben streamelni az adatot.

2014. szept. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%

Én csak jótanácsként mondom,hogy ATI vga-t ne vegyél.

Akármilyen R7 meg R akármi, Nvidia a megbízható és minőségi kártya.

Tudom van aki az atit ajánlgatja, de nem értem, hogy milyen alapn, mi szól mellette, hogy olcsóbb???


Ez az én és sok olyan ember véleménye, aki próbálgatta már a hardverek több fajtáját, több gyártó termékét.Ez nem vita tárgya, hanem egy megalapozott vélemény.............

2014. szept. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#4

igen, ebben igazad van.

Bár, ha van egy gyors HDD-d, akkor annál nem sokkal nem lesz jobb.

Én Skyrim-mal próbáltam ezt a tesztet, megfelelően erős gép, és gyors merevlemez esetén nem érzel különbséget.


#5

Én csak jótanácsként mondom,hogy ATI vga-t ne vegyél.

-kérlek indokold meg, hogy mégis miért ne vegyen AMD kártyát? Fogadni mernék, hogy egy normális érvet nem tudsz felhozni.


Nvidia a megbízható és minőségi kártya.

-Mintha az AMD kártyái állandóan tönkremennének, megbízhatóbbak lennének. Ilyen kiélezett versenyben, amikor csak 2 gyártó uralja a piacot, egyik sem engedheti meg magának, hogy rossz minőségű kártyákat gyártson.


Tudom van aki az atit ajánlgatja, de nem értem, hogy milyen alapn, mi szól mellette, hogy olcsóbb???

-Ez nem elég? Most, ha megkaphatod ugyan azt a teljesítményt olcsóbban, akkor miért vennéd a drágábbat? Persze ez nem ilyen egyszerű, hiszen emellett ott van a Cuda, vagy a Mantle stb stb. Szóval ha csak a puszta teljesítményt nézzük, akkor az AMD jobb teljesítmény/ár aránnyal rendelkezik.


Ez nem vita tárgya, hanem egy megalapozott vélemény......

-igen, a fanboyok által megalapozott, semmitmondó vélemény.


És képzeld, nekem is Nvidia kártyám van. És képzeld, semmivel nem jobb, mint egy AMD kártya. Azért vettem ezt, mert volt hozzá pendrive, és Borderlands. Így megérte. Ha nem lett volna, akkor az AMD-t választottam volna, mert hasonló teljesítményt kaptam volna olcsóbban (R9 270X - GTX 760).


Úgy utálom az ilyen fanboyokat, akik itt terjesztik a hülyeséget, mindenféle idióta indokokkal...

Szokjunk már le erről. Ha nem értünk valamihez, akkor ne osszuk az általunk kreált hülyeséget.


Arról ne is beszéljünk, hogy a GTX 650 kb sosem volt egy kiemelkedő vétel, mert mindig túl volt és túl van árazva.

2014. szept. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!