Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » R9 280x vs gtx 770?

R9 280x vs gtx 770?

Figyelt kérdés

Szeretnék videókártyát venni de pont annyira "értek hozzá" hogy nem egy előreösszerakatott i7 + gt 630as (csk egy példa) konfigot szeretnék összehozni...


Szerintetek melyik jobb, illetve akinek van/volt/használta mi a véleménye róluk?



2014. szept. 8. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szia. Nekem volt Gigabyte 770 OC 4Gb. Minden mai létező játékot vitt full HD-ben. Úgy,hogy simán játszható volt. Én Nvidiás vagyok soha nem vennék AMD kártyát,de ez csak az én véleményem. Nagyon régen volt amd kártyám de az nem ez a kategória! A lényeg nekem volt 770-em használtam meg voltam vele elégedve. De eladtam mert nagyon jó áron kelt el,ami nem biztos hogy elmondható egy AMD kártyáról is! Most egy 780 TI-t kergetek remélem sikerül!+ Ha 770 mellett döntessz ,nekem Assassin Black Flag újraindította a gépet mindíg!!! Mire kiderült kell neki egy normális táp Kb 600W felett,valami márkás! Corsair 850w én ilyet vettem azzal profi lett! De szerintem elég valami 700w-os márkás is.
2014. szept. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1 a tappal kapcsolatban akkora baromsagoy irtal hogy ekkorat reg nem irt senki! Egy GTX 770 es az R9 280X boven eleg egy FSP 550 Raider! A vga weboldalan azert irnak akkora tapot hogyha valakinek valami gyenge minosegtelen tapja van akkor annak se haljon meg a gepe ha betesz egy ilyen vga-t!
2014. szept. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
baromsagot*
2014. szept. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves 56% akkor vegyél hozzá olyan tápot magadnak! Nekem már ne írj nem fogom láti töröltem ezt a kérdést! A kérdezőnek üzenem én így jártam nem mertem gyengébb tápot venni. Mert ha nem jó mit csinálok vele. Kutyát dobálni meg elég drága. ÜDV:)
2014. szept. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 ertelmetlensegeket beszelsz! Akarkitol megkerdezhetted hogy egy FSP 550W Raider eleg egy GTX 770 ES EGY R9 280X!
2014. szept. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!