Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » DDR4-es memória mikor fog...

DDR4-es memória mikor fog megjelenni?

Figyelt kérdés
Természetesen úgy, hogy van olyan processzor, és alaplap, ami támogatja. És ha majd kijön mikor lesz elérhető áron? (a teljes gép kb. 200000Ft alatt)

#DDR4 #ddr4 konfig
2014. szept. 8. 15:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#10 jol felismerted a helyzetet es szivembol szoltal! Az irigyseg az nagyon nagy!
2014. szept. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

én itt nem értem az irigységet.. most mi irigység van abban hogy az ember nem tartja hasznosnak otthoni felhasználásra?

én ddr2-őt használok bár lett volna lehetőségem váltani de amire kell pontosan elég :)

2014. szept. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#12 jelenleg pénzkidobás. ha esik az ára viszont jó befektetés. most kérdés az is kinek mi az otthoni használat -> én otthonról dolgozom :)

ddr2-es rammal egy p4-es gépen 7-8 óra volt annó megcsinálni, amit most 5-10 perc egy i7-en. valóban pénzkidobás? én nem így látom...

ha leesik ezeknek is az ára a megfizethető kategóriába, érdemes lesz váltani

2014. szept. 10. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az irigység:

Azok akik jelenleg gondolkodnak gépekben és van pénzük ddr4-es gépre azok teszik jól.Én is ezt tenném ha megtehetném.

Azok az emberek akik nem tehetik meg ezt sokan még ddr3 sem engedhetnek meg maguknak azok valahol a lelkük mélyén irigyek mindenkire akinek megadatott a jobb lehetőség.

Ebből kifolyólag érvelnek ellene mindenféle indokkal.

Pár éven belül egy olyan természetes dolog lesz mint a jelenlegi ddr3 és egy halvány emlék lesz a felnövekvő generációk számára mint nekem a ZX Spektrum.

Amúgy is trendi a legújabb dolgokban a hibát keresni és ezt megosztani különböző oldalakon.Én ezeket tehetségtelen önálló alkotásra képteleneknek nevezem akik mások hátán törekednek népszerűségre.

2014. szept. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!