Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bf4-ezek és Watch dogs-ozok,...

Bf4-ezek és Watch dogs-ozok, most szeretnék videókártyát venni a gépembe egy gtx 750ti-re gondoltam szerintetek ez a kari elég lenne ezekhez a játékokhoz meg a farcry 4-hez meg bf hardline-hoz és az ac unity-hez?

Figyelt kérdés
A gép többi része: intel i5 3350p proci 12giga ram gigabyte h77-ds3h alaplap. Ha ez a kártya nem jó akkor légyszi írjatok egy jobbat.
2014. szept. 7. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább r7 265.
2014. szept. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyi a max kereted? Nem sokkal drágábban van GTX 660, ami mégis csak jobb. Milyen a tápegységed?
2014. szept. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Határozottan nem, gtx660 am van(erősebb, mint a 750ti), és ez sem elég hozzájuk. Wd medium körül elszaladgál, de így is beröccen, bf4 high on stabilan fut(deffered AA nélkül). 1080p.

Ha mindent teljesen fel akarsz tekerni, akkor 770 alatt nem hiszem, hogy esélyes lenne a dolog(nem tudom mi az ekvivalens amd, képzeld ide).

2014. szept. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hardline béta alapján szarabbul fut, mint a 4(noha lényegesen rondább), nem tudom, hogy lesz-e érdemben javulás a megjelenésekor, de nem feltétlenül fogadnék rá. 3 as voltam.
2014. szept. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!