Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gomb megnyomásával...

Milyen gomb megnyomásával tudok a biosba lépni, ha ez az alaplap típusom van?

Figyelt kérdés

[link]


őszinte megmondom: lehet nem is jót linkeltem, de nem értek hozzá egyáltalán (igen lány vagyok, és lehet buta is a gépekhez, de most kellene segítség).


nyomtam már: f2, f10, f12, esc, del gombokat, nem hozta be a biost.

A processzor ventilátorom sebességét akarok beállítani, mert tegnap cseréltem ki este egy újra, de baromi gyorsan pörög, szerintem maxon, és rohadt hangos!


Szóval valaki megtudná mondani, hogy mi az a gomb? olvasgattam már fórumokat, ezeket a gombokat írják, de nem csinált semmit. Természetesen a Windows képernyő előtt nyomom, de semmi.


sajnálom, ha valakit felidegesítek a kérdésemmel, nem állt szándékomban.


2014. szept. 6. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyol. :D Próbáld esetleg ezt a kombinációt: Ctrl+F2, ha ez nem megy, akkor Ctrl+Del. Az első kéne működjön. Normálisan kéne menjen az F2-vel, vagy esetleg a Del-lel. De nem tudom én se, hogy az ok mi lehet, hogy így nem megy. Azt a kettőt próbáld ki. :)
2014. szept. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*vagyok
2014. szept. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Koplárovics Béci ***** válasza:

A leírása azt írja, hogy a DEL kell a BIOS-hoz. Mégpedig vagy az MSI-s képnél vagy még a BIOS-üzeneteknél, ahol kiírja pl hogy mennyi memória van, milyen proci, milyen eszközök (beállításfüggő, hogy kép van vagy üzenet). De ha USB-s billentyűzeted van, akkor lehet, hogy azért nem tudsz belépni, mert nincs benne bekapcsolva, hogy a BIOS kezelje az USB eszközöket (USB legacy device).

Hacsak nincs másképp beállítva, alapból fordulatszám-szabályozottan működik a ventillátor. Ha neked folyton maxon pörög, akkor előfordulhat az is, hogy rosszul raktad rá, emiatt melegszik és ezért pörög folyton maximumon.

2014. szept. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kata kata ***** válasza:
Nyomkodhatod bekapcsolt állapotban,nem fog bejönni.Csinálj egy újra indítást és az F2 tartsd lenyomva amíg nem jön be a Bios.
2014. szept. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

:D

nem úgy nyomkodtam, de ez benne van a leírásban is.

Kár volt beleírni, hogy buta vagyok, akkor tényleg annak néznek.

2014. szept. 6. 11:06
 6/8 A kérdező kommentje:

a processzor: 35 fokos, annyira gyorsan pörög a ventiláttor.

Fokokat lehet állítani, és %-ban meglehet adni, a processzor ventilátor akármilyét, nem értek hozzá.

Inkább nem állítottam semmit sem. De az biztos, hogy 35 fok, az kevés. Nekem mindig azt mondták egy átlagos processzor 50-55 fokos. Nos előtte ennyi volt míg ki nem cseréltem a ventilátort, most már akármit csinálok 35-36 fokos

2014. szept. 6. 11:08
 7/8 kata kata ***** válasza:
Próbáld meg egy másik ps2 billentyűzettel,vagy egy Bios resettel(kiveszed az alaplapi elemet pár percre).
2014. szept. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
már beléptem a biosba, onnan tudom ezeket az adatokat.
2014. szept. 6. 13:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!