Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen házba férne el?

Milyen házba férne el?

Figyelt kérdés

Egy R9 280as kártyám lesz, de nem találok sehol se, egy normális gépházat, mert vagy nagyon undorító a kinézete, vagy túllépi a keretet.

Kb. 5 és 7 ezer forint között gondoltam házat.

Esetleg ebben elférne: [link]

Vagy ez is kicsi?

Igaz oda van írva a méret, hogy 410 mm hosszú, de gondolom az a külső méret, és szerintem nem elég nagy egy ilyen karihoz.

Vagy ha tévedek akkor bocsánat hogy ezzel raboltam az időtöket.

A válaszokat előre is köszönöm!



2014. szept. 5. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
A speci mini hazakat leszamitva barmelyikben elfer.
2014. szept. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

Pár ezer forinttal keresel a legolcsóbb gépházak felett, szvsz nem annyira meglepő, hogy nem felelnek meg minden igényednek.


Noname ház, nem kaptam érdemben találatot, szerintem kérdezd meg tőlük, az a biztos.

2014. szept. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jó azért engem nem az érdekel hogy így meg úgy csicsás a ház, max 2 világító ventit rakok majd bele, meg az oldalát átalakítom, hogy be lehessen látni, de ha meg én magam is meg tudom oldani a plexis dolgot akkor meg nem fogok azért 10Ket fizetni.

A másik meg hogy inkább a teljesítmény ami leginkább érdekel, mintsem a kinézet, azzal még ráérek, először a belsejébe való legyen meg.

2014. szept. 5. 17:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!