Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik videókártya éri meg...

Melyik videókártya éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Azt akarom megkérdezni, hogy melyik videókártya éri meg jobban?


Gigabyte GTX760 OC 2GB GDDR5 WF


Sapphire R9 280 3GB DDR5 OC Dual-X 11230-00-20G


Mind kettőt a PCX -en néztem!



2014. szept. 5. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem a memória mennyisége teszi a videokártyát.
2014. szept. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valóban nem a memória mennyisége határozza meg a kártya sebességét, de ebben az esetben a Sapphire R9 280-as jobb vásár, mert egyszerűen jobb teljesítményt nyújt: [link]
2014. szept. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
R9 280
2014. szept. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. 1. válaszolót nem értem. Ki mondta hogy a VRAM teszi a kártyát? Én ezt a 3 karit felhoztam, hogy melyik jobb. Szó sem esett a VRAM mennyiségről.
2014. szept. 5. 13:10
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 Csak mert megszólítottál, elmagyarázom.


A videokártyával kapcsolatban itt feltett kérdések zöme pontosan úgy szól, mint tied, csak az összehasonlítandó típusok különböznek.

Ezen kívül szinte kivétel nélkül 2-3-4 GB fedélzeti memóriával szerelt, de egyébként belépőszintű, vagy a középkategóriát alulról súroló típusokra kérdeznek rá, és nem is igazán értik, hogy hogyan lehetnek alacsony teljesítményűek az ilyen sok vRAM-mal rendelkező kártyák.


Ezért azután nálam feltételes reflexsszé vált, hogy ilyen kérdésre először ezt a választ adom, vagy belinkelem ezt [link] , vagy ezt [link] , vagy ezt [link] , vagy valamelyik egyéb összehasonlító oldalt, ahol mindenki öntevékenyen megtalálhatja a mérési eredményeken alapuló választ az ilyen típusú kérdésére.

2014. szept. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem. A GPU-BOSS -on néztem énis hogy melyik jobb stb. Teszteket is néztem róla, itt-ott-amott, de kiváncsi voltam a hazai véleményekre is.
2014. szept. 5. 19:56
 7/7 anonim ***** válasza:
A gpuboss es a cpuboss nem jo oldal
2014. szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!