Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Abba kérném a segítségeteket,...

R9 270 kérdése:

Abba kérném a segítségeteket, hogy nemrég vettem egy gigabyte radeon r9 270x-es videókártyát, és mikor bekapcsolom a gépet a monitor semmit nem csinál, mikor kiveszem a kártyát a monitor ismét működik. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

2014. szept. 2. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Tehát ha kiveszed a gépből a kártyát, akkor az igp-vel (alaplapoval) működik?
2014. szept. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pontosan, de ha a gépbe van akkor csak fekete képernyő
2014. szept. 3. 05:36
 3/6 anonim ***** válasza:
6 pines kábel(eke)t bedugtad?
2014. szept. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha VGA-ra kötöd, akkor csak a BIOS-ban át kell állítani az elsődleges videókártyát. Ha alaplapra, akkor kösd át VGA-ra.
2014. szept. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 HUN_Sector ***** válasza:

Szerintem ezt minden gép már automatikusan felismeri és nem kell biosozni, legalábbis én soha nem találkoztam ilyennel az elmúlt 15 évben összerakott gépeknél.


Kérdező: jó csatlakozóba dugtad be a monitorkábelt? Szerintem az alaplapiba tetted, és nem a vga-éba.

2014. szept. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen az alaplapba dugtam be. Pár száz forintért sikerült szereznem egy átalakítót és már tökéletesen működik. Köszönöm mindenkinek a segítséget!
2014. szept. 3. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!