Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudom meg hogy tudja e...

Hogy tudom meg hogy tudja e HDMI-n a hangot? (lent)

Figyelt kérdés
van egy tv-m lg lb5610, 7850 es vgam, de catalystba azt írja a tv-mre hogy nem támogatja a hangot

2014. szept. 2. 19:31
 1/5 CspCsj ***** válasza:

A HD3xxx utáni szériák már biztosan támogatják, vagyis a HD7xxx is.


Hangeszközök > Lejátszóeszközök > Ha van AMD HD Audio vagy ATI HDMI Audio akkor azon jobbgomb és Alapértelmezettnek beállítani (teszt/használat után visszaállítani a jelenleg zöld pipával jelzett alapértelmezett eszközre)


Ha nem válik be, próbálj driver-t frissíteni:

-Win7, Win8 64bit:

[link]

- Win7, Win8 32bit:

[link]

2014. szept. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de nem is a vgaval lesz a baj szerintem hanem a tv-vel lehetséges h tényleg nem tud hangot közölni gépröl hdmin? vagy lehetséges tényleg a driver? nem a 14.4 van fent hanem a 14.6 RC de láttam 14.7 est is
2014. szept. 4. 16:33
 3/5 CspCsj ***** válasza:

Laptopod van? Akkor nem HD7850, hanem HD7850m, a linkelt driver-t ne is próbáld!

Mi pontosan a hiba? Képernyőképet tölts fel vagy pontosan írd ide hol és mit ír ki.

2014. szept. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem laptop,

bedugom a tvbe és a gépbe a hdmi vadi uj 1.4 es kábelt, kép van tökéletesen, a hangot próbáltam állítani hogy legyen a tvn, de a catalyst a hang almenüben azt írta ki hogy egyik képrenyöm se támogatja a hangot hiába van ott az lg képe , szürke nem kiválasztható

2014. szept. 6. 15:26
 5/5 A kérdező kommentje:
megoldodott-.... a driverek voltak a kukába valók -.-" köszi az eddigieket :DDDD
2014. szept. 6. 16:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!