Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vinyó vagy avermedia portable...

AllySzat kérdése:

Vinyó vagy avermedia portable lite?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kezdeném a gépemmel, aztán kifejtem mi a para.

Amd a10 5800k cpu (okéoké... Apu), gigabyte r9 270 gpu, 4 giga ram, egy db 1tb winyó. Na a probléma: fraps. Half size ban tökéletes, de full hd ban (1080p be játszok) elég gyenge az fps. Két verzióra gondoltam: 1: az lehet a gond hogy a win, a game meg a fraps is ugyanazzal a winyóval dolgozik, ez okozza a hd fps droppot. Megoldás: mégegy winyó. (ja igen. Satás a winyóm). 2: gyenge a proci full hd frapsnak (3,8ghz 4 maggal? Really?) megoldás: avermedia hd portable lite. Igen portable... A vga kari eltakarja az egyetlen kis pci ex slotot... És lite mer olcsóbb és csak pc re kell. Szóval szerintetek? Winyó vagy hardware? Jolenne 1080p be venni...


2014. szept. 1. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok milliomos, de nállam a rendszer mindig külön winyón futott (speciel most SSD-n van).
2014. szept. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 BM-Striker ***** válasza:

1080p-ben való fölvételhez erősebb processzor kéne FRAPS-al.


Egy másik HDD nem segítene, úgyhogy Avermedia.

2014. szept. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tajner10 válasza:
Bandicammal próbáltad nekem semmi bajom nem volt vele le szedtem a teljes verziót és már tudtam is vidit venni.nagyon gyenge gépen laptop 2mag 2.2ghz 1gb vram 64bit-es
2014. okt. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!