Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire számít, hogy az...

Mennyire számít, hogy az alaplap milyen ramokat támogat? (és most nem arra értem, hogy DDr2, vagy DDr3, hanem modul szám alapján)

Figyelt kérdés

Szóval ha találok megfelelő ramot de nincs benne a támogatási listában akkor felfogja még ismerni?

Remélem érthetőxd Előre is köszi! :)



2014. szept. 1. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Uh... és mit értesz 'modul szám alapján'?
2014. szept. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amúgy ha ugyan az a DDR akkor bele tudod rakni és ha veszel pl. egy 1866Mhz-s ramot és belerakod egy olyan alaplapban ami max 1600Mhz-t használ akkor 1600Mhz-on fog futni,de ha a proci csak 1333mhz-ig kezeli a ramokat akkor meg 1333Mhz.


Kevés felhasználáshoz kell 1600Mhznél több (pl. ha az embernek AMD APU procija van)

2014. szept. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem raknék azért 1866mhz-es ramot olyan alaplapba ami csak 1600 mhz-ig támogat ramot... Volt már "szerencsém" hozzá, mert én is úgy gondoltam, hogy max lassabb lesz, de kék halált dobott tőle a gép folyton... és nem azért mert a ram hibás lett volna.
2014. szept. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy egy ramnak van modulszáma(xxxx-xxx-xxx),de az nincs az alaplap támogatott ramok listájában,akkor működni fog-e attól függetlenül?
2014. szept. 5. 15:25
 5/6 A kérdező kommentje:

szóval ha ebben nincs benne,akkor már fel sem ismeri?

[link]

2014. szept. 5. 15:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kell benne legyen.


Csak a DDR-re és a Mhz-re ügyelj.

2014. szept. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!