Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nvidia vga, Milyen márkát vegyek?

Nvidia vga, Milyen márkát vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 780 GTX kártyát szeretnék vásárolni. Szerintetek milyen márka lenne jó? Fontos ne alap legyen. OC AMP egyebek. A Gigabyte GHZ editon-tól félek mert sokan írják ,hogy gyárilag túlhúzták!!! Asust a portára nem engedek be többet,az biztos!!! Szerintetek milyen a PALIT PNY EVGA ZOTAC GAINWARD? Kérem olyan írjon akinek van,vagy személyesen tesztelt,vagy használ ilyesmit! Köszönöm.
2014. aug. 31. 12:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

[link]


Fontold meg.. Én 100% hogy AMD-t vennék!

2014. aug. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%

Elolvastam a kérdést, meg a válaszokat is.


Örülök, hogy vannak még nVidia-s emberek is.


Azt viszont érdekesnek találom, hogy mennyire nyomják az ATi (AMD Radeon) videokártyákat... (pedig a legtöbb hibajelentés, hacsak ezt a fórumot is nézem, azokról érkezik, ami talán logikus, mert mindenkit arra beszélnek rá)


A kérdezőtől kérdezném, úgy gondolod ennyire befolyásoló tényező a márka? Pl alaplapban a legtöbben az Asus-t helyezik az első helyre. Nekem jelenleg egy Gigabyte-os nVidia-m van, kb. egy éve használom, egyenlőre semmi baj nem volt vele.


[link]


Ha valaki ennyi pénzt rááldoz egy videokártyára, akkor az nVidia chipset-es legyen, mert azzal nem lesz bajod. Lehet, hogy ár/érték arányban az ATi (AMD Radeon) alatt van, meg a memóriaszélessége is alacsonyabb, meg egy kicsit drágább is... ...de nincs vele annyi baj, minőségi, megbizható kártya!

2014. aug. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Igaz Mondó: Az amd olcsóbban ad nagyobb teljesítményt, ezért veszik sokan és természetes, hogy ezáltal több a hibabejelentés azoktól a kártyáktól. Ha az Nvidiát venné mindenki, akkor onnan jönnének a hibabejelentések.
2014. aug. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igazmondónak. Az asus-t én nem vállalom már fel. Elég volt a garis ügyintézésekből!!! Amúgy az asus a leggyengébb videókártya terén. A leírásokban az asusok-nak legkisebb az órajelük. Egy oc vagy amp meg szerintem gyorsabb tud lenni. Legyen gyári tuningos mert én nem akarom állítgatni! Gigabyte volt nekem 770 4Gb azzal nem volt semmi gond! De ennél van a GHZ editon amiről már írkálnak hogy hibás. A ZOTAC AMP-t nézegetem most. Szerinted az milyen lehet minőségben,meg az is fontos mennyire lehet később eladni ezt a márkát?
2014. aug. 31. 14:21
 15/15 anonim ***** válasza:

Én TF-es MSI-t választanék, de fontos, hogy a 3GD5 után legyen egy / vagy -OC, az jelenti azt, hogy gyárilag felhúzták kicsit az órajelet, egyébként meg eléggé kussban van, igaz, nekem 660-om, nem 780-am van.


[link]

2014. aug. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!