Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nincs hang a laptop hangszórój...

Nincs hang a laptop hangszóróján csak a jack dugón keresztül, érdemes mégegyszer újratelepíteni?

Figyelt kérdés
Végső megoldásként teljes újratelepítést csináltattam a windows 8-al a "master" particióról. A probléma továbbra is fennáll. Driverek előtte amikor jó volt ugyanazok voltak a windows 8 nak meg elvileg rendesen fel kéne ismernie. Na most érdemes megpróbálni még windows 7-el is vagy csak a szervíz? (új laptop) még garanciás. hp 250
2014. aug. 30. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Bemész a hangkártya szoftwerébe és ki választod a megfelelő beállítást
2014. aug. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hm, nem a Realtek HD hangkezelőben is megnéztem ha elvileg rámegyek a hangszórókra ott meg mindenfélét állítok akkor szólnia kéne de semmi pedig teljesen egyértelműek benne a beállítások de megsem nyikkan. Most töltöttem le windows update ben a drivert is(nem mintha a 8 nem ismerte volna fel alapbólk de mondom hátha) de utána is semmi.. arra tudok gondolni hogy ez hardveres hiba. Ezek után. Már mindent így végigzongoráztam ami így eszembe jutott, egyéb ötlet?
2014. aug. 30. 17:31
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és nemrég jó volt aztán egyszercsak meghalt a hang aztán egy idő múlva 1 napig kb megin jó lett de azóta(hónapok óta semmi) És ma álltam neki kivesézni kicsit de ennyire jutottam.
2014. aug. 30. 17:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!