Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » LED világítás a gépházba?...

LED világítás a gépházba? Milyen ledsorral?

Figyelt kérdés

A Sharkoon Vaya Value gépházamba szeretnék valami ledes világítàst, lehetőleg olcsón. Néztem ledsorokat, amik ilyen 5 méteresek és 12 voltosak. Na most tudtommal 12 volt max 6 ledet bìr el sorba kötve, akkor azt a 300 hogy hajtja meg?

Ès Ti milyen megoldást ajánlotok ilyen gépház vilàgítàsra? Vannak ilyen direkt PC hez tervezett MOLEX csatis ledsorok, de abbol 60cm 6000Ft....



2014. aug. 30. 00:40
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Minek a házba világítás? Tudtommal játék közben nem a gépházadat bámulod..
2014. aug. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

....sosem értettem minek kell ablakos pc házat gyártani és kidekorálni egy nyomtatott áramkörökkel ellátott dobozt világítással mint egy karácsonyfát...a gép ettől nem lesz gyorsabb...nézegetni a monitort szoktuk....éjjel nagyon zavaró is tud lenni a kivilágított gépház....(lehet, hogy a tuning autóktól vették át egyesek az ötletet? -világítás a küszöb alá, angel-eyes, stb)

[link]


szerintem értelmetlen (az autóval végigmész a városon és látja 1000 ember (és hízhat a májad) míg a pc egy helyben van) úgyhogy ez gyerekes dolog, de majd kinősz belőle.

2014. aug. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De hát annak már alapból világít az eleje nem?
2014. aug. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a rengeteg segìtséget!


Amúgy nem feltétlenül azért kell mert nézegetni akarom, csak pusztán szeretek forrasztgatni, bügykölni gépemet, és hamár bügykölöm, legyen valami szép eredménye.

2014. aug. 30. 10:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Hq elektronikánál találsz hozzá cuccost
2014. aug. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!