Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » R9 280X tulajdonosok és akik...

R9 280X tulajdonosok és akik értenek hozzá. Sapphire, Asus vagy Msi?

Figyelt kérdés

Sapphire DUAL-X

Asus DC2

Asus DC2T

Msi TWIN FROZEN

A négy kártyáról szeretném ha írnátok.

Milyen hangos, mennyire jó a hűtése és teljesítményben mennyire jó.

Azért kérdezem mert videó kártyát akarok venni és olvastam olyat, hogy az Asus 100°C fölé megy és ezért vissza kellett húzni rajta az órajelet , a Sapphire nem egy jó minőség és, hogy az Msi 1 ventivel is tartja az 50°.

Ezért nem tudom melyik is legyen.



2014. aug. 29. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki mondta azt az oriasi hulyeseget hogy a Sapphire nem jo? Mindegyik nagyon jo valasztas! Pontos valaszt nem tudok adni! De vedd figyelembe vasarlaskor hogy hany ev garanciat adnak ra! Meg mielott le lennek pontozva azert nem mondom hogy melyiket vedd mert aztan en leszek a hibas! Akkarmelyiket vedd mindegyikkel csak jol jarsz!
2014. aug. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jó kártyák azok,én a DC2/DC2T-t venném a hűtés és az optimalizáció miatt,nagyon jó a hűtés(e miatt ) ,alapból magasabb órajeleken tud működni mint néhány társa,és nagyobb órajeleket bír,illetve stabilabb.

Mind jó.

Ár kérdése ,hogy melyiket engedheted meg magadnak.

Bár az MSI most magas áron kapható,nem éri meg annyiért.

Legjobb árfekvésű VGA-k: ASUS r9 280(SIMA) 59k.(R9 280-nál best) ,XFX R9 280X 61,5k.

2014. aug. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Olvastam olyat is, hogy az asus kartyak a sulyuk miatt elegge ferden all es fesziti az alaplapi csatlakozott ami emiatt ki is szakadhat.
2014. aug. 29. 15:59
 4/8 anonim válasza:
Én sajnos az Asus DC2T-nél beleszaladtam egy rossz darabba. A hűtése valóban kiváló volt (max 60 fok) és hangja sem volt, de játék alatt folyamatosan artifactolt. Persze garanciában cserélték, de az eladó azt mondta nem én vagyok mostanában az egyetlen, akinél jelentkezett ez a hiba ilyen kártyánál.
2014. aug. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Asus!! Jó hűtés, van benne anyag, egyszerűen jó :D
2014. aug. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sapphire! Nagyon jó! Én vettem egy gyengébb (270x vapor-x) változatot, és meglepetés jött! Mindenhol a képeken 2 db ventinlátor volt rajta az enyémen meg 3 db van! És a dobozra is vapor-x van írva!
2014. aug. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A dc2 hűtés hatékony, nem tudom hol olvastad, hogy nem jó, nem is melegszik, és halk. Sapphire kártyám csak egyszer volt, de azzal sem volt semmi gond(illetve nincs most sem, 2010 körül vettem, és a mai napig nagyszerűen működik). Az msi vel nincsenek ilyen jó tapasztalataim.


Hibás kártya sajnos bármelyik gyártónál előfordulhat.

2014. aug. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A Vapor-X a Toxic órajelre optimalizált változata.

A Sapphire R9 kártyáinál a Toxic és a Vapor a legerősebb,a Toxic alapból nagyobb órajeleken van (kicsit több mint a Vapor-on)a Vapor pedig (valamivel +30-50) nagyobb órajelet bír el gyári hűtővel .

2014. aug. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!