Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem elavult még ez a processzor?

Nem elavult még ez a processzor?

Figyelt kérdés

AMD Athlon II X2 250 3GHz prociról lenne szó. Újítani szeretnék a gépemen de nem azért, hogy egy überkirály gamer pc-t rakjak össze, arra nincs keret.

Egy 8600GT videókártyát használok 4GB DDR2 800MHz rammal. Szerintem a gépemben a videókártya elég elavult és a "régebbi" játékok is amikkel játszok elég sz*rul mennek. Arra gondoltam, hogy egy R7 250 1Gb-os karit beszereznék. 20k-ért gondoltam, de ez a kari 23k-ért van, ami már nagyon a határeset nálam, bele férne még a keretbe.

A célom az hogyha például Battlefield 3-al szeretnék játszani menjen akadásmentesen, magas felbontáson, de beérem mellé a low/medium beállításokkal is. (nemrég raktam fel bf3at és mostani gépemen minden a legkisebben van és játszhatatlan)

Már nem vagyok nagy kocka, de egy épkézláb számítógép mindig jól jön.

Mit gondoltok?


2014. aug. 28. 14:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Használtan nézz HD7770-et, Igaz Mondót meg ignoráld!

hardverapro.hu

G.

2014. aug. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Eladni sem lenne rossz, csak ki venné meg :D úgy búg mint a fene..

És a 7770-et a proci nem nagyon gátolná?

2014. aug. 28. 14:35
 13/21 anonim ***** válasza:

Az "úgy búg mint a fene" azt jelenti, hogy hangos a gép?

Mert ha igen akkor azon lehet segíteni, pl úgy, hogy alaposan kitakarítod a hűtőbordákat , leszeded a hűtőt, letakarítod a rászáradt pasztát , újrapasztázod és sokkal halkabb lesz :)

2014. aug. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Ha hiszed ha nem minden hétvégén kifújom kompresszorral a port belőle. Múltkor már mindent darabokra szedtem, kitakarítottam, semmit nem segített.. :(
2014. aug. 28. 14:48
 15/21 anonim ***** válasza:
a por kifúvás nem biztos hogy mindent megold, azért mondtam az újrapasztázást, mert ha pl a paszta ki van száradva akkor nem adja már át a hőt a hűtőbordának és ugyanúgy melegszik a processzor és ugyanúgy pörög a ventillátor.
2014. aug. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Hát újra nem pasztáztam ami azt illeti. Mennyibe kerül az a paszta? Biztosan halkabb lesz tőle?
2014. aug. 28. 14:55
 17/21 anonim ***** válasza:
A paszta nem drága, denem biztos , hogy segít. lehet az is , hogy csapágyas a ventillátor és azért hangos.
2014. aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Figyelj! Nézesd meg egy szervízben, hogy mitől hangos, és csinálják meg! Ez lesz mindennel együtt 6.000 ft ha sokáig dolgoznak vele meg drága a belevaló cucc. Ezután add el 50.000 ft-ért valahol a neten. 50.000 ft-hoz meg hozzácsapod még a maradék kb 15.000 ft-ot és azért 65.000 ft-ból már lehet egy olyan gépet venni, ami azért ha nem is maxon de viszi a bf3-at tűrhető minőségben!
2014. aug. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Okés, megpróbálom majd eladni a gépet.
2014. aug. 28. 15:02
 20/21 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem, ha egyébként jó a gép, és még fejleszthető akkor hülyeség volna eladni, de te tudod. Ha valami javítható akkor azt olcsóbb javítani mint újat venni.
2014. aug. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!