Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » BD-R 25GB írható&olvashato...

BD-R 25GB írható&olvashato lemezre tudok op. Rendszert rarakni majd onnan telepiteni?

Figyelt kérdés

Hogyha igen akkor (röviden) hogyan kene ezt csinalni? Vagy ha nem akkor milyen írható lemez szukseges szamomra?


Sajnos csak a rendszertelepiteshez ertek..ehheh sajnos nem igazán..vegigjartam rengeteg oldalt de konkret valaszt nem kaptam a kerdesemre. Nagyon szivesen megvennem eredetiben de egyszerűen az mar rengeteg lenne..nem igazan tudom megengedni ezt magamnak ezert folyamodnek ehhez a (gusztustalan) modszerhez...:/


Nagyon halas lennek ha valaki tud egy (reszletes) leirast/valaszt adni erre a kerdesemre. Elore is koooszonom!

18/L



2014. aug. 28. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ráírod az ISO-t (képfájl lemezre írása opcióval) és kész. Mondjuk hihetetlen nagy pazarlás.
2014. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elég az egy 4.7 GB lemezre is.de arra is jó.

Telepítés megy?Csináltad már?Ha nem inkább kérj meg rá valakit aki meg mutatja egyszer hogy kell.


ISO fájlként írd ki DVDRE aztán onnantól lehet bootolni,ha megy.

2014. aug. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hmmm..Hogyha csak ennyi lenne, akkor okés! Mindenkinek köszönöm a válaszát, így már biztosabban fogom csinálni!:D
2014. aug. 28. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!