Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használt PS4 megéri, nem...

Használt PS4 megéri, nem kockázatos?

Figyelt kérdés

Viszonylag olcsón hozzátudnék jutni egy használt PS4 készülékez amire még decemberig van bolti garancia. Jár hozzá minden doboz, papír, tartozék. Jó állapotú, stb.

Ha jól vagyok informálva, a PSN USERID nem átírható, csak a PS4 username változtatható (?). Ha én egy újat (PSN fiók) regisztrálok arra a gépre, az úgy megoldható?



2014. aug. 28. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Átírható a PSN USERID, s az ugyanaz, mint a PSN fiók. Csináltok az eladásról szerződést és mégy a Sony Magyarországhoz, hogy vettél egy ilyet használtan és ők törölnek neked belőle mindent.
2014. aug. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Vagy magad megpróbálsz csinálni rajta egy teljes újraindítást (benne van a kiskönyvben), de mivel még amúgyis garis, én ezzel óvatos lennék.
2014. aug. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyszerűbb ha megveszem újonnan. Azért köszi a válaszokat. :D
2014. aug. 28. 11:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!