Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A memóriakártyát nem érzékeli...

A memóriakártyát nem érzékeli a számítógép. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Három sony (nem eredeti) memory stick pro duoval(2gbos mind1ik) rendelkezem.Az elsőt psp-n keresztül számítógéppel leformázta,és ezzel sikerült tönkretennem(tudomásom szerint erre nincs gyógymód,de van,és elmondjátok,azt szívesen veszem).A számítógép nem érzékeli,a pspnek villog a sárga fény,attól kezdve,hogy berakom a kártyát addig,amíg ki nem veszem,jelezve,hogy valami difi van.

Ez után kaptam a másodikat,ami még mindíg működik,csak kicsit szétszedtem a műanyag borítást,és az 2 darabban van,de semmi baj vele.

A harmadik kártya a nővéremé volt,és telefonnal együtt eláztatta.Hazahozta,és nekem adta mind2őt(telefont,és a memóriakártyát).A telefonnál se kép,se hang,és a memóriakártya pedig,mint a legelső,nem működik.

A nővérem már előttem szétszedte a tokját(állítása szerint a tok szétszedése után is működött),és megnéztem,de külsőleg semmi bajt nem láttam rajta,összehasonlítva a mostani kártyával....

Kérlek,segítsetek,hiszen egy ilyen manapság nem olyan drága,de azért mégis csak pénz...

(elnézést a helyesírási hibák miatt,nincs sok időm...)


2010. jan. 16. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel kipróbáltad 2 szarral kipróbálhatnád 1 jóval is ha nem megy semeikkel akkor kiégett a foglalat és akkor ennyi volt a pspdnek
2010. jan. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A pspmnek semmi baja,jelenleg a jó memóriakártyával használom,és ha baj lenne,akkor ki tudnám benne cserélni a foglalatot...de nem csak pspvel próbáltam,hanem kártyaolvasóval is...
2010. jan. 25. 09:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!