Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Akor ez most mit meg hogy?...

Akor ez most mit meg hogy? Akkor a gépem a szar, vagy a headsetem?

Figyelt kérdés

A headsetemet csak mikrofonálaásra (XD) szoktam használni, mert ha a headsetes izé hangszóró részét is bedugom, akkor meg a gépen is szól kint a hangfalon, meg a izébe is.

De a headsetbe csak a bal (amúgy azon az oldalon van a zsinór meg a mikrofon)

Már próbáltam hogy hátul hangfalat kihúzom, de semmi, hátradugtam át, de SHEMMI.

Most mit csnáljak ???

Akartam venni új headsetet, de minek, ha ez még rendbehozható (Az???).

Amúgy jó helyre írtam

XD ezt mindeig megkérdezem, még akkor is, ha tudom, hogy jó helyre ítram.



2014. aug. 27. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, tudod az izét ha bedugod hátra akkor mind a két izén van hang? Én korábban ezt akartam elérni, de sehogy nem sikerült...hallod, tudod van az a izé, ahol lehet állítani a hang izéket. Na OTT nézz szét, hogy nincs-e valami elállítódva, mert ez nagyon izé úgy hangzik, hogy nincs rendesen beállítva hallod?

Próbálj ott valamit állítgatni, oszt izé hátha jó lesz.

2014. aug. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az az izé a jól van beállítva
2014. aug. 28. 09:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor nézz szét a Lejátszóeszközöknél, és tiltsd le azt, amelyiket éppen nem akarod használni.

De tuti a driver hangkezelőjében kéne csak átállítani valamit.

2014. aug. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!