Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan rootoljam meg a tabletem?

Faragó Kálmán kérdése:

Hogyan rootoljam meg a tabletem?

Figyelt kérdés
Overmax stellcore iii Tabletről lenne szó,és van gy videó felvevő program a screencast ami azt kéri hogy rootoljam meg a készüléket amit nem tudom hogy hogy kell.Ha valaki el tudja magyarázni vagy esetleg skypon eltudná mondani azt megkösönném,Válaszokat előre is köszönöm :-)
2014. aug. 26. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
tablettől függ.
2014. aug. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Elvileg SuperOneClick progival működni fog, ahogy a Stellcore 8-asnál láttam.


Innen letöltöd a progit:

https://www.youtube.com/watch?v=hxjGDUb4oM8(a videó leírásában van a link, mert ide nem engedik betenni)


aztán kicsomagolod gépen.


1) Kezedben veszed a tableted

2) Bekapcsolod az USB hibakeresést(USB Debugging) és az ismeretlen forrásokat(Unknown sources).

3) csatlakoztatod a tableted a géphez, felteszed a drivereket.

4) Elindítod Rendszergazdaként(!!!) a SuperOneClick-et, aztán nyomsz a Root gombra fent és vársz, amíg végez.

5) Ha végzett, újraindítod a tabletet, marketről letöltöd a Root Checkert, aztán nyomsz a Verify Root Access-re. Előjön egy ablak, itt a Grat-ra vagy az engedélyezre nyomsz és kész.


Nemtom pontosan hogy lehet, mert nincs tabletem, de használtam a progit X8assal szal tudom miket kell bonyomni hozzá.

2014. aug. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A androidos progiban Grant-ra kell nyomni, nem grat-ra, még új a bill, aztán erősebben kell nyomni, második voltam.
2014. aug. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :-)
2014. aug. 27. 23:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Müködött ?
2014. aug. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!