Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amd vagy nvidia vga-t vegyek?

Amd vagy nvidia vga-t vegyek?

Figyelt kérdés
Melyik mellett mi szól és mi ellene
2014. aug. 26. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:
AMD.
2014. aug. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SoulEater7797 ***** válasza:

Attól függ.

Mind a két cégnek vannak nagyon jó kártyái.

Leginkább attól függ, melyiket pártolod.

Az AMD-nek jobb az ár/érték aránya, az nV-nek viszont normális driverekre futja.

2014. aug. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha kell kellenek CUDA magok (pl. encoding,Premiere,stb...) esetében jól jöhet.


AMD-nél Stream processzorok vannak,de valamiért a CUDA-t valamiért jobban szereti a legtöbb program.


Játékban egy árkategóriában a legtöbbször AMD nyer,az NVIDIA kicsit hűvösebb lehet és kevesebb áramot zabálhat (bár ez egy teljesítménynél általában nem számottevő különbség)


Használattól függ :)


AMD Radeon R9 280X-eknél van pl. artifacting (YouTube-on nézd meg ha érdekel) viszont hasonló van GTX 560Ti-knél is.


Két céget nem lehet összehasonlítani,csak két kártyát és akkor is ha a használatát és a konkrét nevét tudni lehet.


Ez alól kivétel az Intel vs AMD ahol a legtöbb felhasználó számára az Intel a jobb választás,bizonyos ár fölött (pl. 45.000) meg feltétlenül Intelt kell választani.



Nem vagyok se Intel se NVIDIA fanboy,AMD hater se,pusztán tényeket írtam szóval rágalmazó kommenteket nem kérek.

2014. aug. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most nézem,érdekesen fogalmaztam meg de hajnali kettő van, a fogalmazási és esetleges helyesírási hibákat nézzétek el nekem :)


Amúgy az első mondatomból a 'esetében jól jöhet' elől lemaradt az 'nvidia' :)

2014. aug. 26. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!