Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nincs piros szín a monitoron,...

Nincs piros szín a monitoron, Miért?

Figyelt kérdés
Probléma reggel lépett fel mikor a gép elé ültem,kék volt az egész képernyő és a piros szín sehol.Néha néha bejön normálisan a kép de az is csak 5-10 percre.Kihúztam a videó kártyából a monitor kábelt,és mikor ki írja no signal akkor is jelentkezik a probléma.Lehetséges hogy monitor táp kábel baja van??? Ui:Degauss nem segített..

#nincs_piros_szín_a_monitoron
2014. aug. 25. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Tápkábelnek ehhez semmi köze. Ha jól értem CRT monitorod van. TV szerelővel érdemes megnézetni vagy cseréled lcd-re...
2014. aug. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem is volt hasonló, csak nekem fekete nem volt.

Nekem annyit mondtak, hogy valamelyik kondenzátort kellene kicserélni. Végül nem lett megcsináltatva, mert lett másik, de azért kíváncsi lennék rá, hogy tényleg az volt-e a baja.

2014. aug. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 Én is arra tippelek, ezért javasoltam a tv szerelőt, mert ha csak ennyi a baja, olcsóbban megússza, mint egy új lcd.
2014. aug. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt moondom vegyél egy olcsóbb LCD-t, mert csúnyűn lehúhat a szerelő, még ha csak ennyi baj van akkor is.
2014. aug. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!