Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja videókártyámnak?

Mi lehet a baja videókártyámnak?

Figyelt kérdés

[link] néha ehhez hasonló képet produkál , eddig sose volt gond vele.


Lehet kábel gond is ? vagy kuka az egész ?

Néha csinálja csak. pl mikor betöltődik az asztal, játékok alatt egyszer sem jön elő a probléma.


Win 8.1 HD5670 1GB


2014. aug. 25. 09:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
42%

pl. az apple is radeonokat tesz az 1 millás gépeibe(mac pro)

(azt meg ,hogy meghibásodnak e ki tudja.)

2014. aug. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
11%

Az egész bagázsban egyedül csak a #6-os hozzászólónak van esze... :-) Üdv a klubban! :-)


A többi észnélkül elkezd vagdalkozni, ha meglátja a nevem... :-) ...és ilyet csak ugye indulatos emberek csinálnak, akik nem gondolkoznak! :-)


Már leértékeltétek a hozzászólásomat? Jajj de kis idióták vagytok! :-) (remélem ennél nagyobb örömötök sem lesz az életben! :-))

2014. aug. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Miért igaz mondó az nvidiának nincs széria hibás darabjai?
2014. aug. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
71%
veled nem éri meg veszekedni nvidiázz! De ne hordjál össze ilyen zagyvaságokat, asszed az nvidiánál nincsen hibás darab? köztudott hogy mindenhol van hibás darab, én nem védem a radeon-t és úgyszint nem fikázom az nividát! nem vagyok márka párti, nem érdekel hogy milyen márkából van összerakva a gépem, de az amit te csinálsz már több a soknál! javaslom, hogy állítsd le magad mert amerre most tartasz az nem jó út, én mint kívülálló javaslom neked hogy kezeltesd magad valami szakértővel, ők jó emberek nem kell tartanod tőlük, megfogják találni a magyarázatot a bajodra, ezt elhiheted nekem! :)
2014. aug. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
16%

#13-as: jééé egy higgadtabb hozzászólás... ...hogy lehet? :-)


Szóval mindenben lehet szériahibás darab, akár TV-kben, vagy külső winchesterekben, de nem erről beszélek... :-)



#7-es hozzászóló:

Tehát vidovágásnál neked is problémáid vannak, nem én mondtam hogy ATi (AMD Radeon) kártyát vegyél... ...így tanul az ember... :-)



#14-es hozzászóló:

ez az kedves barátom, Rólad mindenkinek az a véleménye, hogy eszes gyerek vagy... :-)


További jó nyálcsattogtatást! :-)

2014. aug. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
78%

Ezt kikérem magamnak. Úgy gondolom, hogy nem a neved alapján ítéltelek el, hanem a hozzászólásodra reagáltam. (De szólj, ha tévedek.)


Azontúl tegyünk tisztába valamit. Az, hogy egy darab meghibásodik, nem a chipkészlet gyártóján múlik (többnyire), hanem az aktuális kártya gyártójától. Nem mindegy, hogy az általad vásárolt kártya valami noname vagy mondjuk sapphire! Az ő minőségellenőrzésüktől függ, hogy mennyi hibás darab kerül a polcokra. Ehhez az amd-nek vagy az nvidia-nak semmi köze sincs...

Én csak sapphire kártyákat szoktak venni (más gépébe is) és még nem jött negatív visszajelzés, bár 1-1 selejt ott is előfordulhatna.

2014. aug. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
78%

Egyébként mindkét márkának megvannak az erősségei. Az amd-nek a Mantle az nvidiának pedig a jobb támogatottsága a videóvágó programok terén. Mindenki a számára megfelelőt válassza.

Azt viszont elég könnyelmű dolog kijelentei, hogy az egyik chipkészlet megbízhatóbb a másiknál. Sőt, attól is függ, hogy egy játék melyikre van optimalizálva.

Gyártókat ésszerűbb összehasonlítani. Pl Asus vs MSI vs Sapphire vs Gigabyte, stb...

2014. aug. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
73%

Már ne tessék haragudni, de az én nVidia kártyám 1 éven belül kétszer volt garancián, mert a ventije sosem akart menni.


Ezért is fogok majd a következő gépemnél egy R9 280-ra váltani, mert még sosem volt vele probléma. Értsd szó szerint, (google → r9 280 issues / issue / problem / artifact / hiba / error / akármilyen keresőszó -280x (hogy azok ne jöjjenek elő) - prohardver 280 vs 280x topicban sincs egyetlen bejegyzés sem 280-as kártyáról rossz értelemben).


Igaz Mondó Random Manó:

a hozzászólásid hülyeségek, az, hogy ez összefügg veled, te pedig összefüggessz a neveddel, az meg sajnálatos, de így van.

És sajnálom, de van bőven probléma nVidia kártyákkal.



Amúgy nálam akkor csinálja, ha a kábel nincs rendesen bedugva, vagy meg van törve. Ha másik monitoron másik kábellel is ez van, akkor a videokártya RAM-jai főnek, magyarán szerelj be mellé egy oldallapi ventilátort és nem lesz több ilyen gondod.

2014. aug. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!