Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 3óra után elkezd büdösödni a...

3óra után elkezd büdösödni a hütö ventilátor. Mitől lehet ez? Megoldható egy hütö ventilátor cserével? Bármilyen hütö ventilátor jó? Hol tudom megnézni, hogy milyen kell? Mennyibe kerül egy jobb, esetleg egy neon fényes hütö ventilátor?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Mihez?
2010. jan. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Számitógéphez,mégis mihez máshoz ?
2010. jan. 15. 22:29
 3/7 anonim ***** válasza:
de konkrétan mert van táp venti,proci venti,videókártya venti...
2010. jan. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ami magát a gépet hüti,az kezd el büdösödni egy 3óra után.
2010. jan. 15. 22:42
 5/7 anonim ***** válasza:
annak akkor annyi, leéghetett a tekercs stb. Dobd ki, vegyél másikat ami méretben és csatlakozásban is jó. Amugy meg honnan varázsoljam meg, hogy hova és milyet gondolsz? Sem a házad nem mondtad meg sem a bekrepált ventid méreteit. Csodát ne várj így!
2010. jan. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Meg van a hiba okozoja :


[link]

2010. jan. 16. 00:18
 7/7 anonim ***** válasza:
ő egy procihűtő:D vegyél bele másikat mert szerintem ennek annyi lessz előbb utóbb szerintem ne várd meg míg leég a processzorod...
2010. jan. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!