Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » P35 Neohoz Win 8.1-es driverek?

P35 Neohoz Win 8.1-es driverek?

Figyelt kérdés
A gyártó oldalán nincsenek... esetleg nem tud valaki valamilyen oldalt, ahol vannak?
2014. aug. 24. 19:25
 1/2 A kérdező kommentje:
* MSI P35 NEO alaplap
2014. aug. 24. 19:25
 2/2 anonim ***** válasza:

Valszeg régebbi a géped, ezért nincs hozzá támogatás. Én az én tapasztalatomat le tudom neked írni, de h neked milyen lesz, azt nem tudom. Nekem egy ASrock alaplapom van, szintén nincs hozzá Win8as driver. Ettől függetlenül felraktam, és minden driver felrakott magának, ami szükséges volt, amit meg nem, ott a Win7es driver raktam fel. A hang kivételével nem volt kompatibilitási probléma. Ezt ne úgy érts, h nem volt jó a hang. Semmi baj nem volt vele, csupán rendszerindulásnál feldobta mindig, h nem kompatibilis, ezért hibák léphetnek fel.

Valószínűleg nem találsz rá Win8as driver, de ha felrakod a 8at, az is sokat fel fog neked tenni, amit meg nem rakott fe, ott próbáld meg a Win7eset

2014. aug. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!