Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a laptopról?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt néztem ki magamnak. Kérdés, hogy elég jó e ez a geforce 840M? És szeretném tudni, hogy a i5 procija milyen!? :)


2014. aug. 23. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mire kell ,hogy elég legyen ? A proci 2 magos és 4 szálon dolgozik !!
2014. aug. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindegyik hoz egy középkategóriát, azaz a 840 is, meg az i5 is. A 840 sose volt felső kategóriás, az i5 meg mivel U jelzésű, ami energiatakarékost jelent, ezért gyengébb. De persze nagyon sok mindenre elég ez a gép
2014. aug. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát először is már elegem van a fos lassú gépekből, és szeretném ha a legnagyobb multitasking alatt se fagyjon be...ez alatt értem, hogy a böngészővel végzett munkánál is sok minden mehessen, pl skype facebook, office mindenféle másik program, szóval érthető gondolom, a lényeg, hogy ne akadjon meg egy kicsit se, mert akkor kib.@.szom az ablakon :D emellett azért játszani is szeretnék vele...nekem jó ha az új játékok elmennek rajta szerényen :)
2014. aug. 23. 16:02
 4/11 A kérdező kommentje:
szóval komolyan szeretném terhelni...és nagyon fontos főleg hogy nagyon, de tényleg nagyon gyorsan tudjam végezni a dolgaimat rajta :)
2014. aug. 23. 16:05
 5/11 anonim ***** válasza:

hááát, mit jelent az a szerény? :D + milyen játékra gondolsz? Ezzel lehet játszani, de elég korán jelentkeznek a határai.

Netezés közben tuti nem lesz probléma. Erős gép, az egyik legjobb a kategóriában. Csak ugye 175 ezer még nem egy csúcsot jelent. Szerintem bátran megveheted, mindennapi használathoz még sok is, játszani is tudsz rajta, de h az újakat mennyire fogja vinni, ezt nem tudom neked megmondani

2014. aug. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
az talán annyira nem is fontos, hogy a leges legújabbakat vigye. egy gta 4-nek örülnék max grafikán, de annak is ha gyengébben menne :D Most például megy chrome-ban egy facebook, egy ncore, a gyarkori :D két egyetemi adatbázis...etr meg ilyenek, és egy youtube...mindemellett töltök le utorrent-ről ezerrel, meg megy egy xfire is...és ezekkel sok dolgom van, tehát prögök mint állat, és kattintgatok össze vissza, és a youtube úgy akad, mint a rosseb, a többiről nem is beszélve :D
2014. aug. 23. 16:10
 7/11 A kérdező kommentje:
és ez egy nem is rossz gépen :D szóval vagy én vagyok az őrült, vagy a gép gyenge hozzám :D mert úgy leterhelem, hogy kisül a ram meg a processzor is lassan :D
2014. aug. 23. 16:12
 8/11 anonim ***** válasza:
a GTA 4 megy rajta, high beállításon egy picit laggol, de ha visszább veszed 1el, fog menni elég jól :)
2014. aug. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
tökéletes. amúgy ha tudtok javasolni hasonló árkategóriában, de jobb gépet, szívesen meghallgatom :)
2014. aug. 23. 16:16
 10/11 anonim ***** válasza:
akkor ez a te géped :)
2014. aug. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!