Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen Laptopot ajánlanátok...

Milyen Laptopot ajánlanátok játékra?

Figyelt kérdés

Valamicskét értek hozzá de nem mondanám magam laptop zseninek

Egy olyan gépet keresek amin elfutnak a játékok nem a legújabb battlefield 3 stb de ha megtetszik egy játék menjen rajta kifogástalanul igazából a főbb cél hogy ne faggyon még ha youtubozok és melette meg van nyitva 3-4 oldal akkor sem

A másik miközben játszom szeretem levinni tálcára és egyéb programokat megnyitni amit a mostani nagyon nem bír el mert igencsak jó pár percet kell hogy várjak míg bejön/betölt

Nagyjából ezeknek a szempontok alapján megtudnátok mondani milyen gépet érdemes vennem?



2014. aug. 23. 14:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Játszani egyiket se !!
2014. aug. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Laptop nem jatekra valo! Sajat tapasztalat!
2014. aug. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
igen gondolom a gamer laptop nem játékra való de most picit visszatérhetnénk az én kérdésemre mert én LAPTOPOn szeretnék játszani
2014. aug. 23. 16:27
 4/14 A kérdező kommentje:
amúgy kíváncsivá tettél megkérdezhetem, hogy miért nem?
2014. aug. 23. 16:28
 5/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval (szintén saját tapasztalat). Nem való játékra a laptop.


Hiába van benne jó proci, jó videó, ne gondold, hogy ugyanazt a teljesítményt adja, mint az asztali társa. Nézd meg, milyen hűtés kell egy modern CPU-ra, vagy videókártyára. Hát a laptopokban nincs ilyen. Melegszik is játék közben rendesen :-) Annó volt olyan laptopon, amin tudtam játszani, a GPU olyan 90-98 fokon ment úgy, hogy a két hűtőventilátor majd felemelte. Igazából sajnáltam szegényt :-)


Szóval sokakkal egyetemben itt én is azt vallom, hogy gamer laptop pedig nincsen. Ha pedig van, az olyan, mint a városi terepjáró. Jó is, meg szép is, meg drága is, de mi a fenének? Mert hogy terepre igazán nem alkalmas.


Nem mellesleg drágák a játékra alkalmas notebook-ok, 250-300 alatt nem igen fogsz találni, és akkor ez még nem a teteje, hanem az alja. Ebből már vehetsz normális, játszani való asztalit _és_ egy minden másra jól használható laptopot. Én meggondolnám.

2014. aug. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Most miert kell bocskodni kedves kerdezo? +1 az elottem szolonak!
2014. aug. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ertem koszonom ez mar valasz volt szoval vegulis a hutes miatt nem ajanljatok fokent es ezt nem.lehet kikuszobolni hutesmodositassal? mert ez igaz a mostani is sokszor melegszik hiaba van alatta laptophuto de asztali gepnek nem lenne helye sajnos, van nalunk de nem az en szobamban es ejszaka nem fogok ott gepezni ezert is szeretnek egy uj laptopot csak jobbat, erosebbet
2014. aug. 23. 22:27
 8/14 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet a hutest megoldani! De nincs a szobadba egy asztal amin elferne egy gep?
2014. aug. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem igazán eddig is laptopot használtam így nincsen meg bármennyire is "idős" vagyok (20)pampognának hogy minek 2 számítógép
2014. aug. 24. 16:16
 10/14 A kérdező kommentje:
meg drága 140eFt ért már veszek egy i7es gépet
2014. aug. 24. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!