Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért hagy ki néha a billentyű...

Miért hagy ki néha a billentyűzetem?

Figyelt kérdés

Mivel a laptopom beépített billentyűzetén pár billentyű tartója eltört, most egy USB-s billentyűzetet használok. A probléma csak az vele, hogy ha például Alt+Tab kombinációt használom, akkor még mielőtt kiválaszthatnám azt az ablakot, amire váltani szeretnék, úgy csinál, mintha elengedtem volna az Alt billentyűt. És ez az összes gombbal így van. Ha sokáig nyomva tartok egy betűt, akkor is így írja:

11111111[Fél másodperc szünet]1111111[Fél másodperc szünet]11111111[Fél másodperc szünet].....


Ez elég zavaró tud lenni, főleg, ha játszani szeretnék.


Remélem valaki tud erre megoldást. :)



2014. aug. 22. 01:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Másik billentyűzet is ilyet csinál? Van külön drivere? Ha igen, fent van? Milyen billentyűzet? Milyen alaplap? Milyen oprendszer?
2014. aug. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A beépített billentyűzet nem csinált ilyet. Nincs külön driver, csak egy egyszerű, olcsó billentyűzet.(Nem is vártam tőle túl sokat, de azért ez minimum lenne, hogy nem hagy ki.) "SilverLine" a "márkája". (Még nem hallottam róla.) Ahogy mondtam, Laptop (Acer Aspier 5732ZG). Windows7 Ultimate, 64 bit.
2014. aug. 22. 01:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk, hogy miért Ultimate azt te sem tudod, ugye?

Más billentyűzethez egy teszt erejéig hozzá tudsz férni?

2014. aug. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hogy miért Ultimate? Mert szükségem van olyan szolgáltatásaira, ami csak ebben van benne.

Teszt erejéig sem férek hozzá másik billentyűzethez, mert nincs.

2014. aug. 22. 15:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!