Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amikor bekapcsolom a számítógé...

Amikor bekapcsolom a számítógépet, akkor amikor elkezd bootolni, olyankor a kép teljesen szét van esve. Össze-vissza vannak a betűk. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a problémám, hogy amikor bekapcsolom a számítógépet, akkor amikor elkezd bootolni, olyankor a kép teljesen szét van esve. Össze-vissza vannak a betűk.


Amikor először bekapcsolom akkor kiírja (ezt rendesen ahogy szokta), hogy normál/csökkentett üzzemmódban szeretném e indítani. Ha normálba indítom, akkor megy tovább, rendesen tölt az xp csík, majd elsötétül a kép. Ha simán resetelem, akkor a boot képernyőn sárga vonalak vannak, és a szöveg teljesen szét van esve. Ha biosba belépek ott is. Ugyanúgy megy tovább, és az xp csík töltése közben elsötétül a képernyő. Csökkentett módban megy, bár ott is vannak csíkok a képernyőn.


Mi lehet a gond? Mit tudnék csinálni?



2014. aug. 20. 15:39
 1/4 A kérdező kommentje:

csináltam képeket:

[link]

[link]

[link]

2014. aug. 20. 15:50
 2/4 anonim ***** válasza:
A vga nem csúszott ki egy kicsit a slotból?
2014. aug. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
rögtön megnézem, azt nem is néztem csak a csatlakozásokat :D remélem csak ennyi lesz a baj, pár perc és kiderül
2014. aug. 20. 15:55
 4/4 A kérdező kommentje:
sajnos nem. teljesen jól a helyén volt, de kivettem-betettem de nem segített sajnos
2014. aug. 20. 16:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!