Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek és tapasztal...

Mi a véleményetek és tapasztalatotok a HKC-Yuraku monitorokról?

Figyelt kérdés
Főként a 2288A és az YV22WP3 típusúak érdekelnének.
2010. jan. 15. 09:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Nem ismerem őket, de így névre eléggé madeinchina gyártmánynak tűnik. Nem bíznék bennük...
2010. jan. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Senkit nem akarok megbántani, de szerintem ha már monitor akkor LG, Samsung,vagy Acer
2010. jan. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem drága

[link]

Elfogadható paraméterekkel rendelkezik.

Ja és az első válaszolónak: nem tűnt még fel hogy a termékek 90% madeinchinna, aztán korea, vagy malajzia.

2010. jan. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De. Feltűnt. Sőt, tudom. DE. Attól, hogy egy Samsung/Sony/LG/Panasonic ugyanabban a gyárban készült, még a Samsung/Sony/LG/Panasonic egy magasabb minőséget képvisel. Hogy miért? Lehet kínában gyártatni bármit, csak meg kell követelni a minőséget és pontos útmutatást valamint megfelelő felügyeletet kell biztosítani a gyártásnál. És akkor nem lesz olyan szar, mint a Huangcsuingdingdong "márka".
2010. jan. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én meg azt vettem észre, hogy bátyám Tiuan-chun-hiang-lin monitorában ugyanolyan képcső és elektronika van, mint az én Samsungomban, csak feleannyiba került.


Szóval felvetődött bennem a kérdés, hogy véletlenül a minőség helyett nem-e csak a nevet fizetjük meg?

2010. jan. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyilván fizetni kell a nevet is. De egy régóta jónak számító névvel tulajdonképpen a garanciát veszed meg, hogy egy tartós, jó minőségű terméket veszel. Ugyanakkor a nevenincs márka és az olcsó ár némileg hátráltató lehet. A kínai saját termékekre általában igaz a "mindegy mi van benne, csak olcsó legyen" filozófia. Ha a nevezett monitor ilyen, akkor felmerül a kérdés: az rendben, hogy most, amikor megveszem ugyanolyan jó ez is, meg a Samsung is, de mi lesz 1 hónap múlva, fél év múlva, 2 év múlva? Ez ugyanis nem egy olyan termék, amit 2 hónapra vesz az ember. Én legalábbis monitort többéves beruházásként veszek. A jelenlegi (Samsung 19" CRT) már legalább 5 éves! Most 22-24" LCD-t szeretnék, elsődlegesen Samsungot, mert elégedett vagyok vele.
2010. jan. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hát szerintem mindegy de ennyi pénz é veszel egy ACER vagy LG 19" es monitort meg hogy annyira negylegyen a felbontás ahoz a video kártyád is jó kell hogy legyen megminden szarás

szóval inkább kisseb elég sztem az a 1280x1024 es és kész mit kell tulstrapálni a dolgokat

2010. jan. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem, mert volt egy Novita monitorom, ami bő egy év után megadta magát, és a nagyker egy ilyenre cserélte ki. Amúgy 3 év garancia van rá, úgyhogy ha esetleg bedöglik akkor cserés ez is. Amúgy tudom, hogy az LG és a SAMSUNG monitorok jók, én is olyat szerettem volna, vagy BENQ-t, de azok nem voltak akkor éppen.


Köszönöm az eddigi válaszokat.

2010. jan. 18. 12:39
 9/11 anonim válasza:
Lassan 2 éve használom az én HKC Yuraku YV22WP3 tipusú monitorom, és - lekopogom - semmi baja! Gyönyörű szép képminőség, hibátlan teljesítmény! Máig csak ajánlani tudom! :)
2011. szept. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 jjj235 válasza:
Bár a kérdés már jó 3-4 éve elavult, mégsem állom meg válasz nélkül az egyik hozzászólást. Te az LG-t ajánlod, a HKC-t nem. Emlékezzünk vissza mi volt a Samsung eszközökkel vagy az LG-vel? Sorra döglöttek be, mostanra pedig kiforrták magukat. Ellenben itt fikázod a HKC-t, ami annak ellenére, hogy új a piacon, nem csak nem döglik be sorra, de elég szépen szorongatja a Samsung torkát. És igen, ez a kérdés idején is így volt már, nem csak most 2014-ben. :)
2014. jún. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!