Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit csináljak ha nem működik...

Mit csináljak ha nem működik egy headset se?

Figyelt kérdés

Van egy webkamerám amibe beépített mikrofon van,ott be se tudom állítani,van egy gyenge 1000 forintos headsetem az se jó.

Vegyek egy drágábbat az működni fog?Hátul nincs csak kék és zöld bemenet,elől meg van egy olyan ikon ahol a füles van és van egy olyan ahol a füles is van meg a mikrofon is.Hova dugjam melyiket?Vagy vegyek egy újat?



2014. aug. 19. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Őő... érdekes.

Lehet hogy le van tiltva a hangrögzítés.

Mellesleg az még érdekesebb hogy nincs mikrofon portod..


Esetleg egy USB-s mikrofonnal rendelkező fülest be tudsz szerezni (ha van USB-d ;))

2014. aug. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
USB-m van,de a webkamera is az és az se jó.Most néztem,hogy bedugtam a rózsaszín kábelt oda ahol van a mikrofon jel,beszélni nem tudok,a headsetbe hiába beszélek nem történik semmi,viszont ha elkezdem csavargatni a kábelt akkor a skype azt írja,hogy hangot ad ki. :O Én ezt nem értem...
2014. aug. 19. 16:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy minden periféria hibás.

Nálad a beállításoknál lesz valami gáz, vagy a meghajtóknál.


Az eszközkezelőben nincs egyetlen sárga jelzésed sem?.

2014. aug. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit mond a gépkönyv a cuccod használatáról?
2014. aug. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Valami PCI soros port nincs telepítve,ezt írja.A beállításokat meg már én is százszor átnéztem meg már haveromat is hívtam át és ő is mondta,hogy jók a beállítások.

Mi ez a PCI soros port?

2014. aug. 19. 16:59
 6/6 anonim ***** válasza:

A 2x2,5 mm jack dugós headsetet akkor tudod a kombinált kimeneten használni, ha beiktatsz egy adaptert.


Ilyet: [link]

2014. aug. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!