Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen Ati kártyát ajánlanátok...

Milyen Ati kártyát ajánlanátok 40 Ezer körül? Elbirna a gépem mondjuk egy Radeon R7 265 2Gb ddr5 kártyát? Szerintetek plusz 4 GB rammal és egy viszonylag erős kártyával jól összerakott konfig?

Figyelt kérdés

Konfigom:


Alaplap: Ashrock Fm2A75M Pro4+

Processzor: Amd A8 6600K

Winchester: Toshiba 500Gb 32mb Sata3

Memoria: Kingston Hyperix 2*2 Gb 1600 Mhz ddr3

Dvd meghajtó

A házban 2 ventilátor a plusz szelőzésért és hűtésért

A tápegység: Crosair 430W CMPSU-430CXEU


2014. aug. 19. 15:48
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
52%

"tudja dualban kezelni a videókat"

a Youtube videókat? :))

2014. aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Na látom megjött Mr. Troll.
2014. aug. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

itt az ajánlott lista milyen videokártyával megy Dual Graphics-ban a 6600K igp-je:

[link]

megkérdezhetem miért erőlteted a dual-t játékra?

megkérdezhetem miért ajánlasz a kérdezőnek egy 18.000 ft-os videokártyát (HD6670) csak hogy dual rendszere legyen játékra?

megkérdezhetem szerinted hány százalékkal veri meg, eszi meg, főzi le, egy sima egyetlen egy darab Radeon rR9 270 az általad elképzelt dual rendszert játék alatt?

2014. aug. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor valószínüleg majd karácsonykörül mikor azért akcio is lessz talán veszek egy r9 270 szerintem
2014. aug. 19. 16:29
 15/27 anonim ***** válasza:

Miért beszélném rá, hisz benne a van a prociban amit megvett. Nem beszélek senki semmire.

Csak mondtam, hogy egy erősebb rammal nem csinálna paks falót, viszont jobban kitudja hajtani.

Ha viszont, vesz kártyát akkor dualba tolhatja.

tetszik érteni?

2014. aug. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 BM-Striker ***** válasza:

A Dual Graphics optimális estben sem jobb, mint egy 7750.


Kaveri-vel és R7 250-el még használható lenne, de így is egy GTX750Ti vagy egy R7 260x a legtöbb estben így is jobb megoldás.

2014. aug. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
46%
Jahogy dualban nem megy minden kártyával? Aham ezt viszont nem tudtam. Sorry.
2014. aug. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

"Csak mondtam, hogy egy erősebb rammal nem csinálna paks falót"

kit érdekel mennyit eszik a gépe amikor folyamatosan laggolás mentesen tud játszani? Szerintem senkit, egy erős gép erős videokártyával egyértelmű, hogy jobban is zabálja az áramot amikor kell.


"jobban kitudja hajtani"

olyan videokártyát fog venni 40 ezer körül ami nem kompatibilis az igp-vel, így nem fog tudni dual-t képezni. Ezáltal ki is fogja kapcsolni az IGP-t, nem fogja használni semmire. Ha kikapcsolja az IGP-t akkor nem kell már a gyors ram sem.


"Ha viszont, vesz kártyát akkor dualba tolhatja"

igen de csak akkor tolhatja dual-ban ha egy HD6670-et vesz! De nem fog venni a gagyi igp mellé még egy gagyi dedikált videokártyát a dual miatt mert neki a minőségi játék a fontosabb és tudja, hogy egy darab r9 270-el simán elver 5-ször akár a dual rendszert is.


Én akkor röhögtem nagyot mikor ezt írtad:

"Én ilyennel tolom BF4 1080ban, high-on."

-hmmm ha neked elég a 10 fps akkor told....

2014. aug. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

"Jahogy dualban nem megy minden kártyával? Aham ezt viszont nem tudtam. Sorry"


pedig a 13-as válaszomban ott a lista milyen videokártyákkal mennek dual-ban az APU-k.

Csak az alsó kategóriás 15-18.000 Ft-os videokártyákkal

2014. aug. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Bocs, de én úgy vagyok vele, hogy vagy vesz valaki gamer gépet. Vagy apu-s gépet amivel tud ugyan játszani, de kompromisszumokkal.

Viszont akkor már egyszerűbb lenne eladni a gépet, és ráfizetéssel komolyabb gépet venni. Mert most vesz egy ilyen karit, jövőre meg a proci lesz kevés a 4 magjával. Ramokról már nem is beszélek. :)

2014. aug. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!