Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megér ez a gép 65 ezret vagy...

Megér ez a gép 65 ezret vagy újítsak?

Figyelt kérdés

Alaplap: Asus M4A79XTD EVO

Proci: Phenom II x4 965BE

VGA: xfx HD 6850 BE

Vinyó: Western Digital 320gb

Ram: 4x1gb Silicon Power 1333MHz

Táp:HKC USP5550

Optikai meghajtó egy Asus cd/dvd iró olvasó

A ház meg egy sima noname fehér ház


...vagy ne vegyek gépet hanem az én gépembe vennék cuccokat :

Proci: Amd Athlon II X4 760k 19e

Alaplap: Asrock FM2A88M Extreme4+ 15e

Ram: KHX1600C9D3B1/4G 11e

VGA: Nvidia Geforce GT 240 1GB DDR5 (most a gépben van)

Vinyó: 120GB (most a gépben van)

Táp: 450W (most a gépben van)

Optikai meghajtó : Sony dvd/cd író,olvasó (gépben van)


Ez így 50 ezer lenne az alaplap,proci,ram vagy vegyem meg a gépet 65 ezerért? Azt is írjátok le pls, hogy miért ezt/azt válasszam.



2014. aug. 19. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
más lehetőség?
2014. aug. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csak ez a két opció játszik?

Miért kell változtatnod a jelenlegi gépeden?

2014. aug. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ennyiért ezek a legjobb opciók. Azért kell változtatnom a mostani gépemen mert már régi és fel szeretném újítani vagy akkor veszek egy új gépet.
2014. aug. 19. 09:39
 4/9 halalfalo ***** válasza:

Szerintem meg inkább tápot vegyél.

A HKC "minőségére" nem adnék.

2014. aug. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4 Azt is venné. :)


Kérdező:


Az, hogy régi egy gép, az önmagában még nem jó indok a cserére, ha arra amire használod tökéletesen alkalmas. (Hogy másoknak mi a véleményük a cuccról az ne zavarjon.)

Az általad leírtakból úgy tűnik, hogy nem vagy az hadcore gamer arc, mert bármelyik verziót választod, az továbbra em lesz játékgép.

Talán ha leírnád, hogy mire is kell neked az új gép...

2014. aug. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, ahogy észrevetted nem vagyok nagy gamer..:D A gép nagyjából játékra kéne, de csak így szórakozni, kicsit játszani ha unatkozok ( F1 2013, FIFA 14, GTA IV ). Nagyjából ezeken játszanák. Más szempontból pedig szimulátorozom ( rFactor ), és a mostani gépem már nem bírja az újabb, nagyobb felbontású pályákat, modokat + Endurance versenyzek is és ha egy etapban mondjuk 3-4 órám van akkor a gép feladja, kikapcsol..:S Ha azt választanám, hogy felújítom a gépem, akkor jövő év végén vennék egy videókártyát is ami többet tud ennél, de még nekem ez is beérné:)
2014. aug. 19. 10:21
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nincs pénzed, akkor tartsd meg a házat, ha értékelhető minőségű, akkor a tápot is, és ameddig működik az optikai meghajtót.

Gondolkozz el egy Pentium G3420 procin és egy hozzá illő s1150-es alaplapon.

Ha használtan veszed őket, akkor úgy 25 ezerből kijön a kettő.

A winchestered valószínűleg egy régi lassú darab. Helyette egy legalább egy 500 GB-os 7200-es fordulatút válassz. A kicsi meg mehet háttértárnak amíg működik.

Ezzel együtt, amíg a videokártyádat nem cseréled le, addig számottevő javulásra ne számíts, bár a gyorsabb rendszervinyó és a pörgős processzor valamennyit már így is dob a sebességen.

2014. aug. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mik most a pontos adatai a gépednek?
2014. aug. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez az én gépem: [link]

Ez is gagyi és több éves, de nekem bőven elég.

Ha játszanék vennék bele max egy erősebb VGA -t.

(A jelenlegi is csak a DVI-D miatt van benne, már nem emlékszem mikor vettem de 6-8 éve kb.)

2014. aug. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!