Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Így jó konfig lenne?

Így jó konfig lenne?

Figyelt kérdés

A gépház még kérdéses, de lesz benne hely, arról gondoskodom.

A táp még kérdéses, a Ti tapasztalataitok szerint kéne választani egy 550W-osat.

Videokártya: ASUS Radeon R9 280 DirectCU II 3GB 384bit GDDR5 PCI-E R9280-DC2T-3GD5

Processzor: Intel i5 4460, gyári hűtővel

Alaplap: ASUS H97

Egy "random" 1 TB-os WD vinyó, később rendszerpartíció átmegy egy Kingston 120GB SSD-re, jó kérdés volna, hogy melyikre, még a Kinston sem tisztázott :D

Optikai meghajtó meg már tényleg egy random Samsung akármi a régi gépemből, amit sosem használtam, de most ellenőriztem, még működik :D ...

Win 8.1 Pro/Win 7 Home Premium - a hetes mellékesen a WD-n lesz.

Ha egyéb kérdés volna, vagy bármi adatra szükség lenne, szívesen válaszolok.


2014. aug. 17. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A RAM modul(oka)t jó lenne nem kihagyni.
2014. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ó, igaz, köszönöm.

Ez sem biztos még, csak annyi, hogy Kingston, 2x4 GB kit. A többit rátok bízom.

2014. aug. 17. 22:33
 3/3 anonim ***** válasza:
1600 MHZ-ig bírja a ramokat.. A pénzedtől függően 1033 mhz-től 1600-ig ajánlok venni.. A merevlemeznél figyelj arra hogy Sata 3-ast vegyél.. Proci foglalat rendben.. Van elég hely.. Más szerintem nem zavarhat be..
2014. aug. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!